Deep Purple та святкова хода: як у волинському виші відзначили новий навчальний рік. ФОТО

06 Вересня 2019

Вранці 6 вересня біля головного корпусу Східноєвропейського національного університету зібралося чимало людей. Саме в цей день відбулося урочисте відкриття нового навчального року та довгоочікувана для багатьох посвята в студенти.

Цього року волинський виш прийняв до своїх лав 1645 першокурсників. Новообрані студенти традиційно (та всупереч спеці), прийшли під стіни альма-матер в чорних мантіях та академічних капелюхах.

Після вітального слова ректора та духовного освячення першокурсників всі учасники урочистого дійства вирушили у пішу ходу до стадіону «Спортивне ядро», де мало відбутися продовження свята. Маршрут ходи пролягав через просп. Волі, вул. Винниченка, просп. Василя Мойсея та вул. Шопена.

На стадіоні першокурсників зустрічала пісня «Smoke On The Water» у виконанні військового оркестру. Потім молоді люди почули вітання від ректора, представників влади та почесних гостей, після чого на сцені відбулася інавгураційна присяга новообраних студентів.

Як Східноєвропейський національний університет відкрив новий навчальний рік – дивіться на фото «Таблоїда Волині»:


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter