Де зручно і вигідно застрахувати своє авто

25 Червня 2020

Усі власники автомобілів в Україні обов’язково повинні мати поліс страхування ОСЦПВ (ОСАГО), але, починаючи з лютого 2018 року, водії більше не мають потреби возити з собою паперовий варіант. Українське законодавство дозволяє використовувати електронні страхові документи. Цією можливістю на сьогодні скористалося вже дуже багато водіїв. У чому перевага електронної версії страховки? Спробуємо розібратися.

Переваги електронного варіанта автоцивілки

До головних переваг слід віднести зручність користування. Паперовий варіант можна загубити або забути вдома. Крім того, папір має здатність до зношування. Електронний варіант позбавлений усіх цих вад. Але якщо водій для свого спокою бажає мати ще і паперовий документ – не проблема. Його завжди можна роздрукувати і возити з собою. Проте це не головна причина популярності. Клієнтам подобається простота такого отримання автоцивілки. Усе реально зробити в онлайн-режимі – швидко і зручно замовити електронний поліс ОСЦПВ на сайті https://arsenal-ic.ua/ru/product/avtostrahuvannya/avtocivilka.

Як це оформити

Оформлення здійснюється на сайті обраної страхової компанії. Для цього слід відкрити сторінку зі спеціальною формою й уважно заповнити її. Потім підтверджують правильність введеної інформації та сплачують банківською картою. Далі ще одне підтвердження отримання страховки за допомогою СМС-повідомлення – і електронний поліс відправляють на електронну пошту.

Уся процедура в середньому займає до десяти хвилин. Нема потреби кудись їхати, чекати у черзі, заповнювати анкети. Страховка починає діяти одразу після отримання її на пошту. Перевірити чинність оплаченої послуги можна на офіційному сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України МТСБУ (http://www.mtsbu.ua/ua/), куди передається уся інформація.

Як обрати страхову компанію

Знаючи усі переваги електронних страхових полісів, багато водіїв намагаються якомога скоріше їх оформити. Але слід бути уважним та обережним – на ринку страхових послуг працюють і шахраї. Варто звернути увагу на такі фактори і відповісти на питання, чи має обрана компанія:

• досвід роботи на ринку страхових послуг;

• філіали в різних містах України;

• акредитацію в банках та автосалонах на території України.

Буде добре, якщо страхова фірма, яку ви обрали, займатиме не останнє місце в спеціальних рейтингах або входитиме до Ліги Страхових Організацій України, а її представники – до складу керівних органів МТСБУ.


Приємні бонуси від страхувальників

Солідні страхові компанії, наприклад, СК «Арсенал Страхування» (https://arsenal-ic.ua/ – офіційний сайт), намагаються зацікавити своїх клієнтів додатковими приємними бонусами. Це можуть бути безкоштовні послуги:

• евакуація з місця ДТП (після оформлення усіх документів і дотримання усіх процедур) до найближчої СТО чи місця безпечного зберігання. Послуга надається, якщо авто клієнта не може пересуватися самостійно;

• заміна технічною службою пошкодженого колеса на запасне колесо клієнта або інше, якщо запасне вже було використане;

• доставка пального у випадку, коли воно несподівано закінчилося;

• підзарядка акумулятора у випадку, коли він раптом розрядився;

• доставка запасних частин;

• консультації та надання інформації у різних ситуаціях, наприклад, у разі потрапляння у ДТП;

• виклик представників різних служб – поліції, МНС, невідкладної допомоги, страхувальників та ін.

Як ми бачимо, справжній бізнес намагається зробити максимум зручностей для своїх клієнтів.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter