Успішно!

Де відпочити у різдвяні вихідні?

Можна поєднати активний відпочинок, смачну кухню і додати різноманіття своєму відпочинку.

У період Новорічних та Різдвяних свят набридає приймати гостей та ходити в гості, і тоді починаємо шукати альтернативу, тобто зустрічі переносяться в різноманітні заклади. Наше місто багате на заклади відпочинку, що пропонують смачну їжу і приємну атмосферу. Але просто сидіти за столиком та замовляти чергову піцу чи суші так нудно та не весело. Але в Луцьку таки є альтернатива. Можна поєднати активний відпочинок, смачну кухню і додати різноманіття своєму відпочинку.

У місті є заклад George`s Club де одночасно працює три зали, а саме: більярд, боулінг та ресторан-караоке. Тут знаходять собі місце різні люди, котрі насолоджуються кожен на свій смак відпочинком. Поціновувачі активного відпочинку йдуть в боулінг, кмітливі – в більярд, а творчі – в ресторан-караоке. Хоча, такий поділ зовсім не потрібен, адже під час відпочинку завжди можна змінити заняття. Закінчивши гру в боулінг, можна піти на більярд, або ж поспівати в караоке.

Якщо вам особливо пощастило і саме зараз ви святкуєте день народження, то тут є можливість отримати знижку на гру в боулінг та більярд 30% в день народження та тиждень після нього, а в караоке 20% на все меню, якщо ви зробите попереднє замовлення банкету.


George’s Club – це територія вашого активного, кмітливого та творчого відпочинку.

Боулінг та більярд щодня з 12:00.

Доріжки для боулінгу бронюють за номером 050 490 77 13

Ресторан-караоке – щодня з 18:00.

Щоб забронювати столик телефонуйте 050 490 77 14

George’s Club знаходиться в РЦ «Промінь» на третьому поверсі.

 

Додати новий коментар