Де у Луцьку найкраще навчають англійської: від малюків до депутатів?

12 Жовтня 2019

Знання іноземної сьогодні - вимога часу. Проте, мало кому вдалося вивчити іноземну на достатньому рівні у школі чи в університеті. На щастя, у Луцьку є сімейний клуб англійської мови «Мандарин», одна з кращих мовних шкіл.

СПЕКТР ПОСЛУГ

Хочете, аби дитина отримала висок бали на ЗНО з англійської, або ж самі давно збираєтеся опанувати цю мову? У “Мандарині” можна вивчити англійську усього за 4 мсяці. Уроки доступні як для дорослих, так і для дітей. Дитячі заняття відбуваються у формі гри та цікавих завдань, дорослі – повністю «занурюються» в іншомовне середовище.

БЕЗКОШТОВНІ КЛУБИ

В «Мандарині» діють спеціальні безкоштовні клуби з вивчення іноземної. Так кожен студент додатково до основних занять може відвідувати ці заходи. «Тематика наших клубів найрізноманітніша: фільми мовою оригіналу, кухня народів світу, мистецтво», – розповідає керівник мовного центру Юлія Яковлюк. – «На заняття ми часто запрошуємо спеціальних гостей: художників, стюардес, шеф-кухарів. Афішу таких клубів ми розміщуємо щомісяця на наших ресурсах у соцмережах».


ПРОРФЕСІЙНІ ВИКЛАДЧІ

На першому місці при відборі працівників – професіоналізм. Викладачами центру «Мандарин» є навіть кандидати наук. Вражає факт: у команді є викладачі, які працюють тут із найперших днів заснування мовного центру. Для підвищення професійного рівня для викладачів тут щомісяця організовують семінари, тренінги та вебінари.

УСПІХИ УЧНІВ

Найбільшими досягненнями у «Мандарині» вважають успіхи учнів, котрі стали лауреатами олімпіад, переможцями міжнародних програм, володарями грантів. Лучанин Юрій після інтенсивного курсу англійської переїхав до Китаю і тепер сам навчає маленьких китайців, а школяр Денис став лауреатом престижної американської програми FLEX. Таких історій у «Мандарині» ще добрий десяток, і за кожною з них – наполеглива праця як учнів, так і викладачів.

УЧНІ З УСЬОГО СВІТУ

Цьогоріч «Мандарину» виповнюється 10 років. «За цей час ми заслужено визнані однією з кращих мовних шкіл нашого міста. Число наших клієнтів нараховує понад 4500 учнів з Луцька, Києва, Кам'янця-Подільського, Черкас, Одеси, Польщі, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, США та Канади. Все це стало можливим завдяки Інтернет-технологіям та навчанню через скайп.

ХТО НАВЧАЄТЬСЯ У «МАНДАРИНІ»?

Клієнтами мовного центру є депутати, програмісти, художники, музиканти, студенти, вчителі, лікарі та, звичайно ж, діти.

Цікаво, що у школі планують розпочати заняття іноземною з чотирирічними малюками. «Зі своїм крихітним синочком я займаюся англійською з трьох місяців за методикою Домана, і у свої 10 місяців він показував вражаючі результати!», – зізнається керівник мовного центру.

Якою б не була ваша мета – вивчити іноземну самому чи віддати дитину у хорошу мовну школу – варто спробувати заняття у «Мандарині» аби переконатися – це дійсно найкращий центр іноземних мов!

м.Луцьк, РЦ «Промінь» просп. Президента Грушевського, 2, 3-й поверх

Тел.: +38 (066) 703 78 73


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter