Coffee Dent: у Луцьку відкрили кав’ярню, яка по-справжньому дивує. ФОТО

22 Лютого 2022

Сьогодні відкриттям нової кав’ярні мало кого здивуєш. Тим паче у Луцьку, де неймовірна кількість закладів працюють чи не на кожній вулиці. На цьому фоні креативний і незвичний проєкт – кав’ярня Coffee Dent – здається особливо сміливим.

Назва закладу говорить сама за себе: у його концепції дивовижним чином поєдналися стоматологія та ресторанна справа. Як спонтанна ідея перетворилася на перспективний бізнес і чим Coffee Dent планує дивувати лучан – читайте далі.

Концепція

«Кава, що не шкодить вашій посмішці», – так звучить один з головних принципів закладу.

Спершу у це складно повірити, але власниця кав’ярні Анна пояснює: «Ми дуже довго шукали потрібний сорт і вид обсмажування. Врешті знайшли зерна, при обсмажуванні яких залишається мінімальна кількість шкідливої оболонки, тому наша кава має мінімальний вплив на посмішку».

За словами Анни, негативний вплив кави на здоров’я зубів перебільшують.

«Ми хочемо довести, що кава має багато переваг: сильну антибактеріальну дію, запобігання розвитку карієсу та інших хвороб. Тільки при наявності мікротріщин кава може завдати шкоди».

Обізнаність ресторатора у таких питаннях може здивувати, але тільки не у випадку з Coffee Dent. Батько Анни – зубний технік з великим досвідом, тому власниця наголошує на сімейності свого першого проєкту.

Меню

Хоча Coffee Dent позиціонує себе як кав’ярня, у меню закладу – понад 100 страв і напоїв для сніданку, обіду, вечері та легкого перекусу. Приємним доповненням до широкого асортименту є особлива подача: Coffee Dent – чи не єдиний заклад у Луцьку, де можна замовити сніданкові вежі.


Зауважимо, що всі десерти у кав’ярні – власного виробництва. За розробку рецептів і приготування солодощів засновниця закладу дякує своїй мамі: саме вона є головною натхненницею у кондитерських питаннях. Солодощі Coffee Dent мають мінімальний вміст цукру. Також тут пропонують скуштувати веганські смаколики (снікерси, сирки, печиво-матча тощо), у складі яких цукру зовсім немає.

З особливим трепетом Анна розповідає про свій улюблений десерт – макаруни.

«Одного разу я скуштувала справжній французький макарун, який перевернув моє уявлення про цей десерт. Протягом пів року перед відкриттям я відвідувала курси, ми з мамою пробували різні рецепти, щоб наші макаруни були саме такими, як я скуштувала тоді. Цей час не пройшов даремно. Сьогодні я ними пишаюся».

Попіклувалися у Coffee Dent і про маленьких відвідувачів. Тут дитяче какао – не просто напій, а справжній витвір кулінарного мистецтва. Завдяки такому смаколику похід до дитячої стоматології (яка знаходиться неподалік) може перетворитися на свято для малечі.

Простір

«Бачити, як сюди приходять цілими сім’ями, було б для мене найвищою винагородою», – ділиться Анна, окидаючи поглядом затишне приміщення на Відродження, 50а.

У цьому просторі панує особлива атмосфера домашнього тепла і ненав’язливої вишуканості. За сусідніми столиками легко можна уявити велику родину або закоханих на побаченні, ділових колег чи креативну молодь.

У Coffee Dent можна організувати дні народження та інші святкування. А у майбутньому заклад запрошуватиме гостей на цікаві лекції та тренінги.

Стежте за новинами закладу у фейсбуці та інстаграмі.3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter