Чому навчатися в IT Step School – це круто: думки учнів. ФОТО  

10 Серпня 2021

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Даша МИХАЛЮК

Вони сміливі, стильні, небайдужі та щирі. І такі несхожі один на одного. Так і має бути: у приватній загальноосвітній школі IT Step School цінують індивідуальність. А ще тут пробуджують справжній інтерес до навчання та впевненість у своїх можливостях.

«Таблоїд Волині» завітав в IT Step School і поспілкувався з декількома учнями школи. Яким було їхнє знайомство з навчальним закладом і що їм найбільше подобається у шкільному житті – читайте далі.

Семикласник Ростислав Гаврилов зізнається, що перший день в загальноосвітній школі IT Step School був хвилюючим. Після пробного заняття у хлопця та його батьків не залишилося сумнівів – це школа мрії!

В новому колективі Ростислав адаптувався швидко.

«Товаришів знайшов у перші тижні. Зокрема, зустрів Давіда, з яким ходив ще у літній табір академії ШАГ. Не одразу його впізнав, але згодом наважився запитати, чи не були ми знайомі раніше», – пригадує учень.

З вчителями Ростислав також без проблем знайшов спільну мову.

«Наші вчителі круті тим, що вони молоді. Вони для тебе і викладачі, і друзі водночас. З ними можна поговорити, якщо тебе щось турбує, і це класно», – каже хлопець і пригадує своє здивування, коли дізнався, що замість класних керівників тут куратори.

Оскільки Ростиславу завжди подобалося малювати у стилі піксель-арт, улюбленими предметами в загальноосвітній школі IT Step School стали розробка комп’ютерних ігор, фотошоп і сучасне мистецтво. За словами хлопця, ці дисципліни замінюють трудове навчання, яке вивчають діти у державних закладах.

«Піксель-арт – просте, але красиве мистецтво», – додає учень.

Ростислав з нетерпінням чекає на початок навчального року, адже у його найближчих планах – завершити розробку власної комп’ютерної гри.

Стильна і творча Софія Подолець закінчила восьмий клас та готується перейти у дев’ятий. У загальноосвітню школу IT Step School вона потрапила посеред навчального року, тому хвилювалася, чи «впишеться» у новий колектив.

«Але атмосфера була дуже дружньою. Буквально в перший день я почала спілкуватися з дівчиною, з якою сиділа поряд. Ми почали дружити, іноді допомагати одна одній. Це було класно», – згадує учениця.

Дівчина каже, що з великого різноманіття предметів їй складно вибрати улюблений. На кожне заняття вона чекає з радістю.

«Я сама – гуманітарій, але тут і математика стала мені цікавішою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ МИ ВІДДАЛИ ДИТИНУ В ПРИВАТНУ ШКОЛУ IT STEP SCHOOL: ДОСВІД ЛУЦЬКИХ МАМ

У загальноосвітній школі IT Step School Софії подобається спокійна атмосфера та хороше ставлення до учнів. З початком навчання в неї зникло хвилювання перед виходом до дошки та контрольними.

«Вчителі не ставляться до тебе, як до сторонньої людини. Тут всі – друзі», – каже дівчина.

Серед переваг нової школи Софія також відзначає відсутність шкільної форми та домашнього завдання.

«Раніше я годинами сиділа над домашнім завданням. Тепер такого навантаження немає. Все, що потрібно, запам’ятовується на заняттях. Максимум, що можуть задати – це маленькі проєкти, з якими можна швидко впоратися», – розповідає Софія.

У майбутньому дівчина хоче стати графічним дизайнером, тож для неї навчання у загальноосвітній школі IT Step School – великий крок назустріч професії.

Перше, що здивувало восьмикласника Володимира Табачука при знайомстві з новою школою, – незвичний інтер’єр і комп’ютери на кожній парті.

«Також тут менше людей, тому кожному учню приділяють більше уваги», – додає хлопець.

З предметів Володимиру найбільше подобається англійська. У загальноосвітній школі IT Step School рівень знання мови вдалося значно підтягнути. Цікавлять хлопця і заняття з 3D-моделювання.

Учень зауважує, що в IT Step School до навчального процесу ставляться серйозно. Але разом з тим школярі мають достатньо вільно часу на відпочинок.

«Нам виділяють час на проєктні роботи, під час яких водять на екскурсії, влаштовують зустрічі з успішними людьми. Це весело», – каже Володимир.

Навчання у новій школі надихнуло хлопця зацікавитися ІТ-сферою, з якою тепер він планує пов’язати своє майбутнє.

Довідка. Загальноосвітня приватна школа It Step School Луцьк – частина сім'ї Комп'ютерної Академії ШАГ. У Луцьку така школа з’явилася рік тому. It Step – це 22 роки досвіду у сфері освіти; це 22 країни світу та 105 філій.

Загальноосвітня приватна школа It Step School Луцьк – це перш за все школа з сучасними підходами й методами навчання. ІТ – не тільки в навчальній програмі, а й інструмент у вивченні різних дисциплін.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter