Чим корисний Smart TV: вибираємо телевізор із найкращою системою

20 Липня 2022

Телевізори з підтримкою Смарт ТВ – це вже давно не новинка. Функція дозволяє підключити пристрій до Інтернету, щоб отримати швидкий доступ до улюблених кіно та серіалів. Ви можете встановити програми Netflix, YouTube, Spotify та інших стрімінгових сервісів. Ігри, веб-серфінг та відеоконференції з колегами будуть доступні на великому екрані.

ТБ працюють на різних операційних системах, у кожної є свої особливості та переваги. У трійці лідерів сьогодні Android TV, WebOS та Tizen. Кожна платформа має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і не має проблем зі стабільністю роботи. За розробкою програмного забезпечення стоять компанії, які не перший рік на ринку та дорожать своєю репутацією.

  • Android TV. ОС є частиною глобальної екосистеми та пропонує найбільший вибір додатків. На телевізор можна встановити практично будь-яку програму або гру формату .apk. Не можна не відзначити якість і зручність голосового пошуку з інтеграцією асистента Google. А технологія Google Cast дозволяє транслювати на великий екран будь-який медіаконтент зі свого смартфона.

  • WebOS. Саме на цій операційній системі працюють усі телевізори від LG. Її хвалять за зручність пошуку каналів та швидке перемикання між ними. Одна з найприємніших переваг - багатозадачність без втрати продуктивності. Ви можете одночасно дивитися серіал та відкривати потрібні веб-сайти. До речі, тільки на WebOS реалізовано можливість дистанційного керування курсором за допомогою пульта. Це значно спрощує навігацію під час пошуку потрібного контенту в Інтернеті.

  • Tizen. Ця платформа інтегрована в телевізори Samsung і відрізняється гнучкими налаштуваннями користувача. Система запам'ятовує час, коли ви поставили відео на паузу, щоб потім могли продовжити перегляд того ж моменту. Багатьом буде цікава функція Ambient, що дозволяє оформити персональну заставку до смаку. Наприклад, вивести на екран інформацію про погоду або курс валют, що оновлюється, ну або ж просто встановити красиву картинку.

Android TV буде ідеальним варіантом для тих, хто планує використовувати багато сторонніх програм та грати в ігри. Система регулярно оновлюється та за принципом роботи майже не відрізняється від смартфонів на ОС Android. Ви можете встановити програми з офіційного магазину або завантажувати в Інтернеті. ТБ на Android TV не обмежуватиме ваші можливості, що дозволить отримати максимум від функції Смарт ТВ.

Що стосується WebOS та Tizen, то вони забезпечують кращу швидкість відгуку та завантаження контенту. Закриті системи працюють більш стабільно, але встановлення програм поза офіційними магазинами для них неможливе. Однак якщо ви і не планували використовувати щось, крім стандартного набору додатків, то навряд чи цей факт можна назвати мінусом. І Tizen, і WebOS підтримують усі популярні програми стрімінгових сервісів. А щодо ТБ та медіаконтенту, будь-яка з цих систем зможе повністю покрити ваші потреби.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter