Чекаємо на неймовірні перевтілення пацанок у панянок

16 Січня 2021

Незабаром стартує новий сезон найулюбленішого телевізійного шоу «Від пацанки до панянки». П’ятий сезон шоу націлений на усвідомлення пацанками своєї залежності від шкідливих звичок, пошуком сил щоб відмовитися від них та здобути внутрішню свободу. А також зрозуміти, що саме вони зможуть перевернути життя на 360 градусів та зробити себе щасливою.

Закулісся телешоу

Нові учасниці програми здивують глядачів своєю відвертістю, а також відсутністю будь-яких комплексів. Новий сезон триватиме усього дев’ять тижнів, однак, такий термін не дає право говорити про його не насиченість. Дізнатися про дати виходу на телебачення нових серій можна на офіційному інтернет-порталі tv.meta.ua.

За час перебування в Школі Леді пацанки повинні усвідомити наступні постулати:

  • власну унікальність;
  • самостійність та самодостатність;
  • відмовитися від залежності;
  • зрозуміти справжню цінність життя.

Школу Леді в новому сезоні очолює заслужений журналіст України Тетяна Макригі. Свою кар’єру директор Школи почала на одному з телеканалів Вінниці. Постійне вдосконалення своїх умінь дозволило Тетяні зайняти посаду директора обласного радіо. В четвертому сезоні теле-шоу Тетяна також була призначена на посаду директора Школи.

Шокуючі подробиці нових пацанок

Забігаючи наперед відкриваємо імена декількох учасниць нового сезону реаліті-шоу, серед яких:

  • Олександра, сільська дива, фанатка проекту «Від пацанки до панянки», полюбляє алкоголь та шумні компанії.
  • Катерина, спортсменка, досягла значних успіхів в спорті, однак, події в її оточенні призвели до аморального способу життя.
  • Дана Браєр, вважає, що вона завжди права, не може стримувати свою агресію та захопливість відвертим одягом.

Дуже різні та водночас особливі і схожі дівчата почнуть своє навчання в Школі Леді. Учасниць чекає оновлений замок. Для них починається час неймовірних змін та трансформації.

Дівчата народилися в епоху цифрових технологій та великих можливостей, однак, на жаль, деякі з них не вміють ані читати, ані рахувати. Цьому поколінню заважає бути вільними їх залежність від алкоголю, наркотиків, важкого дитинства. Їм легше «залити проблему пивом» аніж знайти шляхи до її вирішення. Саме таким учасницям Школа Леді відкрила свої двері, викладачі якої підготували широкий спектр завдань, які допоможуть дівчатами здобути власну особистість.

Бажаємо Вам приємного перегляду реаліті-шоу «Від пацанки до панянки», яке дійсно допомагає перейти на новий рівень життя.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter