Був контужений: як волиняни допомагали рятувати гімалайського ведмедя. ФОТО

09 Жовтня 2022

Днями мережу сколихнула новина про порятунок екзотичного гімалайського ведмедя, якого знайшли у Ямпелі після звільнення населеного пункту від рашистів. Відома волинська волонтерка Наталія Ариванюк розповіла історію порятунку ведмедика на своїй сторінці у Фейсбук. Виявляється, тварина була контужена і у важкому стані, проте завдяки спільним зусиллям волонтерів, в тому числі і волинських, тварину вдалося врятувати:

«Ви мабуть бачили по усіх новинних стрічках, історію про спасіння гімалайського ведмедика?) публікую допис своєї подруги-колеги волонтера Варави Валентини.

«Ніщо не обіцяло пригоди. Аж ратом пілікає вотсап. Слухаю – очманіваю:

«Валь, привіт. Є проблемка. Звільнили населений пункт Ямпіль, в ньому – приватний зоопарк. Коротше, тварин усіх кинули і зараз … в клітці сидить малазійський ведмідь. Офігенний такий, що піпець. До нього усі хлопці бояться підійти. Не випускають - і добре, бо йому капець прийде. Он лев вискочив з клітки – і тепер по лісу лазить, ж..а повна. Може ти знаєш по свої волонтерським справам, хто міг би допомогти? Ми все організуємо, завеземо, покажемо – і прикриємо. Але заберіть ведмедя!»

Відновлюю дар мови, матюкаюся «таке наше щастя, ведмедів ще не рятували», одночасно рахую пальне до Ямполя та інвентаризую машини, прошу вояків дати воду медведику йду по чатам і - о диво! Дякувати @volyn_sos2014 виходжу на @uaanimals домовляюся з волонтером Наталією Поповою, зв’язую зооволонтерів з військовими, гуглю, що то за ведмідь з Малайзії...

Все - вийшло: мішку вивезли в безпечне місце. Виявилось, що він був контужений, діагностика/реабілітація – і поїде в новий зоопарк.
Вояки в захваті від фаховості волонтерів.

Волонтери питають: «А ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕДАТИ НАМ МІШКУ – ПО АКТУ ПРИЙОМУ-ПЕРЕДАЧІ?!!»
Уявляєте очі бухгалтера?)

п.с. Мішка виявився зовсім не малазійцем, а гімалайцем!»

Ось таке маленьке диво сталося завдяки сприянню та допомозі @denisenko.liudmila директорки Луцького зоопарку

Люди - ви прекрасні!», – йдеться у дописі.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter