«Будь як вода»: відома волинська співачка записала авторську пісню

06 Квітня 2020

Відома волинська співачка Марія Хурсенко записала першу авторську пісню. Записом вона поділилася на своїй фейсбук-сторінці.

«Нехай пісня "Вода" викликає у вас приємні спогади та надихає на відкриття нових горизонтів, а також дарує гармонію», – написала співачка.

У коментарі «Таблоїду Волині» Марія розповіла, що пісню записала протягом трьох днів у харківській студії M.A.R.T. Через місяць після запису з'явилося натхнення випустити її у світ.

«Пісня про любов. Звичайно, вона і про мене, але не скажу, що про якийсь конкретний момент. Вона, скоріше, про кожного з нас, адже всі ми проживаємо якусь історію, проходимо певні етапи в житті», – каже співачка.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter