Більше, ніж стоматологія: чому варто завітати у майстерню Plombir. ФОТО

22 Грудня 2020

Багатьом з нас ще з дитинства знайоме не надто приємне хвилювання, пов’язане з візитом до стоматолога. У майстерні Plombir знають, як зробити стоматологічні процедури приємними, а неспокій перетворити на суцільний релакс.

Щоб розгадати секрет цієї «магії», «Таблоїд Волині» завітав до майстерні, що знаходиться за адресою Богдана Хмельницького, 26.

«Я завжди хотіла створити щось своє, особливе», – ділиться засновниця Plombir Іванна Коломиєць. Вона – практикуюча спеціалістка з майже 20-річним досвідом, якій вдалося талановито поєднати професіоналізм із креативністю у власному закладі.

Те, що майстерні Plombir немає аналогів у Луцьку, стає зрозуміло з перших хвилин перебування у затишному просторі, який більше нагадує сучасний коворкінг, ніж приймальню стоматклініки. На очі раз у раз трапляються приємні естетичні дрібниці, а привітна адміністраторка пропонує відвідувачам чай, каву та вино. Стіни прикрашають картини Іванни. Одну з них, незавершену, може домалювати кожен охочий.Про атмосферу стоматкабінетів тут не нагадує навіть запах – в Plombir він зовсім не «лікарняний». Біля рецепції помічаємо двері на простору терасу. Адміністраторка каже, що влітку тут можна влаштовувати фотосесії та відпочивати. А один художник приходив сюди, щоб попрацювати над іконами.

В цих стінах цінують індивідуальність та бажання кожного відвідувача, тому до всіх намагаються знайти особливий підхід.

«Люди приходять сюди за посмішкою, – каже Іванна. – Дуже багато клієнтів стають впевненішими в собі, відкритішими, позбуваються комплексів. Бували випадки, коли з новою посмішкою змінювалося життя, хтось знаходив своє кохання. Це фантастичні історії».


Радіють візиту до стоматологічної майстерні й найменші пацієнти. Воно й не дивно: спеціалісти Plombir з особливою увагою ставляться до дитячої психології, в ігровій формі намагаються розслабити та розвеселити малечу. Для дітей в Plombir облаштували й цілу ігрову кімнату.

Професіоналізм, працьовитість та відкритість – за такими критеріями Іванна формує свою команду спеціалістів.

«Люблю, коли в працівників горять очі», – зауважує керівниця майстерні.


Хоча саме неординарність та творчий підхід вирізняють Plombir з-поміж інших стоматологічних центрів, медичних стандартів тут дотримуються неухильно. В майстерні гарантують якісне обслуговування з використанням сучасного обладнання, а широкий спектр послуг дозволяє здійснити будь-яке бажання клієнта. Зокрема, в Plombir займаються імплантологією, встановлюють вініри та люмініри, надають послуги естетичної стоматології та професійної гігієни. Але і тут не обійшлося без цікавинок: окрім профільних процедур, майстерня пропонує масаж обличчя за методикою «Веретено».


Plombir – це місце, куди хочеться повертатися. Відкрившись влітку цього року, майстерня встигла закохати в себе чимало лучан. А попереду – ще багато цікавих та креативних ідей, які чекають на реалізацію. Чим унікальний простір дивуватиме нас у майбутньому – покаже час.

Для отримання додаткової інформації дзвоніть за номером 0505396868.
0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter