Без зайвих клопотів: як купувати продукти під час пандемії

05 Квітня 2020

В умовах карантину правила покупки товарів у магазинах стають жорсткішими. Щоб не розгубится в нових умовах, пропонуємо вісім порад, які позбавлять вас зайвих клопотів при поході за продуктами.

Поради опублікували на фейсбук-сторінці CID Media Group.

1. Продумуйте свої дії та покупки заздалегідь – складіть список. Пандемія не та ситуація, коли можна бродити поміж стелажами.

2. Ходіть в магазин по одному. Чим менше людей в магазині, тим простіше дотримуватися безпечної дистанції.

3. Будьте готові до черг. Краще спершу закінчити термінові справи, а тоді йти в магазин.

4. Звертайте увагу на санітарні заходи. Не всюди будуть однакові процедури та засоби. Важливо мати з собою антисептик, маску та рукавички. Не бійтеся запитати персоналу магазину щодо заходів безпеки.

5. Не сподівайтеся, що інші дотримуватимуться дистанції. На жаль, не усі усвідомлюю ситуацію. Однак, зараз не час для суперечок: навіть якщо хтось вторгнеться у ваш простір, просто відійдіть.

6. Приготуйтеся,що усього зі списку може не бути. Ці продукти обов’язково поповнять, але потрібен час.

7. Але ви можете подумати завчасно, про товари-замінники. Це можуть бути аналоги іншого бренду чи з іншого асортименту. Не час капризувати.

8. Будьте готові до нових правил упаковки. Магазини на час карантину продають уже розфасовані продукти: це можуть бути і картонні пакети, але частіше – пластикові.

Мийте руки та будьте здорові!

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter