«Бенкет у чуму»: лучани проти будування спорткомплексу на місці іподрому

03 Березня 2020

Лучани протестують проти будівництва спорткомплексу на місці іподрому, що знаходиться на території парку ім. Лесі Українки. Відповідні петиції зареєстрували Микола Гончарук та Максим Крисюк.

Так Максим Крисюк називає будування спорткомплексу «бенкетом під час чуми», та запевняє, що «недоцільно втілювати масштабні розважальні проекти за кошти платників податків, коли більшість вулиць мають постапокаліптичний вигляд, інженерні мережі зношені на 70%-80%, людей масово примусово відключають від центрілізованого опалення, дороги з вибоїнами та обдертим асфальтом, закриваються школи, люди щоб вижити їдуть за кордон».

Микола Гончарук, у свою чергу, пропонує витратити кошти на будівництво нового стадіону з сучасними біговими доріжками та тренувальними майданчиками для воркауту.

«В місті нема жодного стадіону з сучасним покриттям, де можна було б бігати безкоштовно. Або покриття старе, потріскане асфальтне, або ж вхід обмежений, платний, як на стадіоні СНУ та "Авангард"», – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, повідомлення про будівництво спорткомплексу озвучили під час пленарного засідання 70 сесії Луцької міськради 26 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА МІСЦІ ЛУЦЬКОГО ІПОДРОМУ БУДУВАТИМУТЬ СПОРТКОМПЛЕКС ІЗ БАСЕЙНОМ


0

Читати ще

Коментарі

Євген

Два чоловіки- то ще не лучани)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter