Гороскоп на тиждень: чого боятися Левам і що очікувати Стрільцям

11 Лютого 2019

Текст: Анастасія ГАВРИЛЮК

Близнюкам цього тижня варто сконцентруватися на стосунках, а Левам не слід шукати пригод.

Астрологія – це вчення, яке дозволяє за розташуванням зірок та планет передбачати майбутнє. Коректніше астрологію називати астромантією, адже, якщо із «астро» все зрозуміло, то «мантикою» грецькою називали мистецтво віщування та уміння вгадувати волю богів. Від древніх часів пройшло чимало років, але все-таки нам хочеться зазирнути за завісу таємниці і дізнатися, що готує нам майбутнє. Тому до вашої уваги астропрогноз на 11-17 лютого.

Астропрогноз на тиждень:

Цього тижня Овнам не варто намагатися братися за кілька справ одночасно, адже ймовірність, що ви їх закінчите, дуже і дуже мала. А от сил, часу і енергії ви можете витрати чимало. Також цього тижня варто звернути увагу на вашу внутрішню неготовність відкритися майбутньому: слід долати такі бажання.

А ось Тільцям цього тижня теж потрібно звернути увагу на те, що вони витрачають чимало душевної енергії на те, що насправді не так вже й важливо. Також потрібно помізкувати над тим, чи не замаленькі гроші вам платять за значну працю. В обох випадках варто прислухатися до власної інтуїції й поборотися за зміни. Вірте у власний розвиток!

Близнюкам цього тижня варто сконцентруватися на стосунках, сердечному єдинстві або любовному зближенні. Докладіть зусиль, щоб стосунки, які тільки зароджуються, або ті, в яких ви вже давно перебуваєте, були гармонійними. Пам’ятайте про те, що любов – це не лише секс, але й партнерство.

Цього тижня Раки можуть відчути безсилля, але не від власних дій, а від людей, які намагатимуться втручатися у їхню долю. Йдеться про усіх – починаючи від родичів і закінчуючи керівниками та колегами. Тому протягом цього тижня зосередьте свою увагу на вибудовуванні особистих кордонів.

Амбітним Левам цього тижня зірки радять не пускатися в ніякі сміливі пригоди і не випробовувати себе на міцність. Хіба що можете «протестувати» своє оточення, адже не виключені заздрість, ревнощі, обман тощо. Тому будьте обережні, особливо, якщо вам пропонуватимуть щось спокусливе.

Дівам цього тижня слід пам’ятати, що життя не стоїть на місці. Можливо, цей тиждень – саме той період, коли все може змінитися і відбудеться значний стрибок вперед. Це наче відкриття «другого» і навіть «третього» дихання. Це час, коли ми можемо наважитися зробити те, про що раніше боялися навіть подумати, як в особистому, так і в кар’єрі.

Терези протягом цього тижня не покидатиме відчуття гармонії, завершеності та наповненості. Тому ваш основний фокус – це дім, домашнє вогнище та стосунки у сім’ї. Ваша сім’я зараз – це ваша підтримка і розуміння, тому подякуйте їм за це протягом цих семи днів.

Скорпіонів цього тижня чекатиме «тест» на випробовування сили волі, мужності, впевненості у собі. Настав час зрозуміти, що частина ваших можливостей обмежуються, тому цілі здаються такими далекими. Знайдіть кілька днів для перепочинку, а тоді вже беріться за задумані справи.

Стрільців цього тижня «закутає» у легку депресію, адже не виключений час втоми, спустошення, неможливості мобілізуватися, кризи тощо. Під час цього періоду слід подумати над тим, що вичерпало себе у вашому житті, і знайти новий шлях. Так, це депресія, але і пошук оновлення у глибинах власної душі.

Козерогам цього тижня слід бути готовими до втрат. Звісно, не виключені і перемоги, але – дорогою ціною. Будь-які починання у цей період не будуть хорошими, адже ваші недруги можуть діяти з-за спини. Як варіант – спробуйте зарити «сокиру війни».

А на Водоліїв цього тижня чекає «буря у склянці воді», проблеми у реалізації планів, зупинка на повному скаку, дискусії, відмови і безлад. Якщо хочете змінити ситуацію на краще, то об’єднуйтеся зі своїми колегами та однодумцями. Бо цей тиждень, окрім проблем, несе дух об’єднання та фракційності.

Риб цього тижня очікуватиме перевірка на емоційну «вошивість». Також не виключено, що такий самий «тест» доведеться пройти і вашому партнеру. Протягом цього тижня може зникнути туман емоційної ідеалізації одне одного, і ця правда життя викличе болісні відчуття. Можливо, у сфері любовних стосунків доведеться дати якусь остаточно відповідь, і зробити це буде важко.

Але щоб там не віщували зірки, пам’ятайте про те, що це – лише прогноз, а ваша доля – у ваших руках.

Гарного тижня!


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter