Астропрогноз на тиждень для всіх знаків зодіаку: що зорі нам віщують 

04 Лютого 2019

Текст: Анастасія ГАВРИЛЮК

Віщування, як переконує одна із головних героїнь поттеріани Герміона Ґрейнджер, один із найнеточніших розділів магічної науки. Проте людство протягом віків намагається передбачити свою долю за допомогою чаю та кави, карт і гральних костей, а іноді і дивиться на небо, щоб побачити там таємниці підказки від зірок.

Люди давнини навчилися передбачати затемнення і дали назви зіркам та сузір’ям. Нині ж деякі із них відомі нам під назвою «Зодіак», до якого входять 12 сузір'їв, вздовж яких відбувається видимий рух Місяця, Сонця та планет.

Разом з «Таблоїдом Волині» зазирнімо трішки у майбутнє і дізнаймося, що готує нам прийдешній тиждень за допомогою астропрогнозу:

Для Овнів цей тиждень відзначиться деструктивними емоціями та змінами настрою. Протягом цього тижня зірки радять уникати людей, які раніше завдали вам душевні рани, адже не виключено, що вони спробують романтично маніпулювати вами знову. Також протягом цього тижня вам доведеться вчергове доводити, що ви – професіонал і віртуоз у своїй справі, щоправда, іноді доведеться поступатися моральними принципами.

А ось Тельці цього тижня можуть здійснити гігантський стрибок, як в роботі, так і в особистому житті. Не виключене відкриття не те, що «другого», а навіть «третього» дихання. Настав період сили, активності та оптимізму. Минуле, яке тягне вас до низу, слід залишити позаду.

Близнюки вже чимало для себе з’ясували раніше, тому протягом цього тижня необхідно буде розв'язати якусь проблему. Слід буде відділити те, що чого ви прагнете, від інших бажань. Тому не забувайте, що для вирішення ситуації варто поглянути на неї збоку.

Ракам протягом цього тижня доведеться захищати свою територію. Можливо, навіть доведеться усувати суперників, як у справах, так і в коханні. Будуть суперечки, скандали, дискусії, чутки, але не бійтеся, перемога – на вашому боці. Захищайте те, у що ви вірите.

На Левів протягом цього тижня чекає період стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Ви можете отримати те, заради чого так довго працювали. Удача буде допомагати вам у всіх починаннях.

Дівам цього тижня доведеться грати поза правилами. Можливо, вам захочеться кинути все і податися геть. Але не варто кидати університет чи роботу заради таких поривів, адже наступного тижня усе може змінитися. Ви просто не хочете підкорятися загальним правилам і волієте створити свої, але не кидайтеся усе рубати «з плеча», розпочніть із маленьких змін.

Терези протягом цього тижня втратять рівновагу і можуть перетворитися у дуже нестерпних людей. Є підозра, що ви самі не знатимете, чого хочете, або ваші бажання – досить відірвані від реальності. На кону – ваші гордість і себелюбство, тому добряче подумайте про свої дії. Під час цих семи днів боротися за свій розвиток буде важкувато.

А Скорпіони протягом цього тижня поринуть у почуття та емоції, причому – позитивні. Не дивуйтеся компліментам у свій бік, цікавим пропозиціям та зізнанням у коханні. Також довкола вас з’явиться чимало однодумців, які будуть готові підтримати ваші ідеї. Ваші творчі задуми можуть здійснитися.

Стрільців протягом цього тижня може очікувати нечесна конкуренція, яка буде схожа на бої без правил, тому остерігайтеся отримати удар у спину. Період боротьби, конфліктів і стресу. Аби вийти із такої ситуації, заручіться підтримкою партнерів, уникайте деструктивної критики та спробуйте поєднати різні точки зору на проблеми. А особливо боріться із тими, хто занижує вашу самооцінку, бо частина негараздів може критися саме тут.

Козерогам небеса нагадують, що дорога до успіху лежитьпролягає через впевненість у власних силах і роботу. Тому протягом цього тижня варто зайнятися корисними справами, розвивати власні таланти, навчитися проявляти практичність, терпіння і методичність. Ви досягнете успіху, якщо абсолютно заспокоїтеся і впритул займетеся роботою. Є можливості для фінансової стабілізації ситуації.

Протягом цього тижня на Водоліїв очікує період урізноманітнення повсякденності. Настає період перед здійсненням бажань. Тривоги, печаль, сумніви і страхи мають піти із вашого життя. Зірки радять не втручатися у хід справ і не «брати бика за роги». Також дуже важливо не проґавити подарунки небес і слухати власне серце.

А ось Рибам цього тижня буде досить складно: не виключено, що у вас буде відчуття, що ви сидите із зав’язаними очима і не знаєте, що робити, але це не так: у будь-який момент ви можете зняти цю пов’язку. Просто треба вичекати слушний момент. Є якісь нерозв’язані проблеми, але одним порухом руки їх не вдасться вирішити. У такій ситуації скористайтеся розумом у якості вашої найголовнішої зброї.

Пам’ятайте про те, що ворожіння – це не істина в останній інстанції, це лише один зі шляхів, який ми можемо вибрати. Але остаточний вибір завжди залишається за людьми, пам’ятайте про це і гарного вам тижня.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter