Арнольд Шварценеггер носитиме вишиванку від луцького бренду. ФОТО

06 Червня 2022

Американському актору і політику, колишньому бодибілдеру Арнольду Шварценеггеру подарували вишиванку від відомого луцького етнобренду Edelvika.

Журналістів Район.Культура повідомили про це в компанії.

«Вишиваний настрій для легенди! Дякую за вибір! Ми горді, що саме з Волині поїхала вишиванка для найсильнішого і неперевершеного!» — прокоментувала Оксана Антонюк, директорка з економіки ПрАТ «Едельвіка».

Вишиту сорочку Арнольду подарував Влад Кабанець, уродженець Бучі, який саме працював з легендою голлівудського кіно в його новому серіалі.

Влад розповів, що виріб від волинського етнобренду обрав сам. Він поділився, найдужче йому до вподоби білі вишиванки і вирішив подібну подарувати американському актору. Каже, що вишиванка від луцької «Едельвіки» здалася йому якісною і приємною на дотик, і хоче придбати собі таку ж.

Арнольду Шварценеггеру, за словами Влада, сорочка волинського виробництва теж сподобалася.

«Як мені пізніше написав мені його асистент, Арнольд її довго розглядав і вона йому «зайшла», — написав Влад Кабанець Оксані Антонюк.

Додамо, що вишиванка, подарована Арнольду Шварценеггеру, — з льону. Влад Кабанець розповів, що актор взяв до рук вишивану сорочку і відразу ж сам сказав, що це льон.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter