Актори луцького театру «Гармидер» влаштували «стьобну» фотосесію

27 Березня 2021

Луцький незалежний театр «Гармидер» з нагоди Міжнароднього дня театру, який святкують 27 березня, поділився світлинами зі стильного, «стьобного» й епатажного фотопроєкту FREAK PHOTO COLLECTION «ПроВітрювання». Він став логічним продовженням візуальної концепції «ПРОТИ ВІТРУ», з якою театр ввірвався у сезон 2020-21 у статусі незалежного.

22 актори й акторки у незвичних для себе і глядачів образах дивують, провокують і викликають захват.

«Родзинкою знімкування було те, що гармидерівці до початку зйомок не знали, який на них приміряють образ і які предмети будуть вони обігрувати в кадрі! Тому на знімальному майданчику у "Гармидер ангар-stage"відбувалася суцільна багатогодинна імпровізація!» – говорять у «Гармидері».

«Для мене участь у проєкті стала справжнім викликом. Дуже люблю робити фотографії, які будуть частиною чогось глобального. Мав вже такий досвід неодноразово. Але понад 20 образів, ще й все за один знімальний день – це складно. Тому так кайфово! З кожним актором треба було окремо попрацювати, щоб в кадрі побачити те, що викликає захват, здивування, сміх чи сум. Безмежно вдячний своїм асистентам Ігорю Дині за допомогу на майданчику та куратору Павлу Порицькому, який не втомлювався протягом 10 годин надихати і мене, і моделей в кадрі. “Гармидер” – це завжди щось неймовірно круте. Пишаюсь тим, що маю можливість з ними співпрацювати. Зараз, передивляючись після майже 4 місяців ці фото, бачу наскільки величезний шмат роботи ми всі зробили», – коментує фотограф Роман Домбровський.


Гасло фотопроєкту – «REUSE!», тобто повторне використання забутих усіма речей із костюмерної театру.

Авторка концепції – керівниця і режисерка театру Руслана Порицька:

«Ця колекція про багатолітню історію випадкових самотніх речей із костюмерної театру – одягу, взуття, аксесуарів. Вони були здаровані театру глядачами, родичами акторів чи перейшли у спадок від самих акторів, як такі, які ”гріх викинути” чи були куплені на секонді, як такі, які “гріх не купити».


FREAK PHOTO COLLECTION «ПроВітрювання» творили:

◾ photographer: Роман Домбровський

◾ assistant: Ігор Диня

◾ hair design: Юлія Варченко

◾ makeup: Олександра Мулько

◾ idea: Руслана Порицька

◾ curator: Павло Порицький

Фотосесію реалізували у 2020-у році в рамках програми «Інституційна підтримка» за підтримки Українського Культурного Фонду.7

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter