• банер чікос

«У моїй школі Ісуса любили більше, ніж Шевченка»: у Луцьку відбулася стендап-вечірка

26 Травня 2021

У неділю, 23 травня, у мистецькому просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage» (вул. Залізнична, 9) відбулася стендап-вечірка.

Виступали на події два дивакуватих коміки – Андрій Пілат та Ярослав Мартинюк.

«Слово – золото" – це не просто класна іронічна назва для стендап-концерту заїки та картавого, а й основне правило Андрія і Славіка: кожне слово у їхньому виступі ретельно продумане і підібране, як на вагу золота», – кажуть організатори події.

Спочатку стендапери читали свої кращі жарти (читай їх далі), а далі – 100 хвилин імпровізації у форматі «Тибиздивувався?» із запрошеними коміками: Вадимом Барабухою, Артемом Лиманом та Максом Лопахтіним.


«Таблоїд Волині» підслухав кращі жарти хлопців та записав їх для вас:

– «У моїй школі Ісуса любили більше, ніж Шевченка. У нас контрольна починалася зі "здайте свої хрестики».

– «Ще більше я люблю підслуховувати розмови. Сексуального характєру. Ви не повірите – найбільше їх в маршрутках. Я через це тупо катаюся в маршрутках.

Одного разу я почув, як мужик, який говорив якраз по телефону, каже: "Зараз я приїду додому і зроблю тобі 17 раз добре. Ти поняла?"

І я такий: "17 раз?! А можна з тобою? Я можу познімати, посуду помию. Ну бо це цікаво, 17 раз!. І він тримає то телефон, і я такий: "Ну, скажи шось, не затягуй".

І він такий: "Ладно, два».


– «Найнеприємніше у моїй роботі – це зарплата. Ужасна! Знаєте, скільки зараз зарплата у лікаря-психіатра? У мене зарплата 4 019 гривень, ви уявляєте? Знаєте, скільки це в доларах? Це х*ня в доларах! Шоб ви розуміли, то у мене немає пін-коду на картці. Там гроші приходять, я зразу плачу за квартиру, за комуналку і всьо. Можу ще каву взяти собі.

Деколи гроші ще не прийшли, а я вже стою біля банкомату з тією карточкою, як дурак. Шо так цікаво, то нашо ті 19 гривень взагалі. То серйозно добавили чи по приколу?

Певно, люди, які управляють країною, сиділи і такі: "Хлопці, та 4 тисячі – то мало. Як то так? Давайте якихось ше 19 гривень добавимо. Туда-сюда, ще й на каву буде чоловікові».


Більше – дивіться на фото.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter