Успішно!

У Луцьку відбувся івент «Без стереотипів». ФОТОРЕПОРТАЖ

п’ятницю, 16 квітня, у Passage Interdit відбувся івент «Без стереотипів», який влаштувала івент-платформа EVENT CONCENTRATE

У п’ятницю, 16 квітня, у Passage Interdit відбувся івент «Без стереотипів», який влаштувала івент-платформа EVENT CONCENTRATE.

Провідні блогерки Луцька: Іванка Гончарук, Анастасія Балабаш та Іра Дяченко на чолі з засновниками Event Concentrate – Марією Семеновою та Сергієм Хомиком – поділились особистими та професійними секретами.

Богемна бізнеследі Ірина Дяченко – викладачка id21.salon, засновниця Krapka studio і Krapka school, художниця, блогерка та чудова мама – розповіла про інстаграм-аскезу та чому колишніх блогерів не буває. Іра поділилась секретами розвитку блогу та задала присутнім три питання, на які треба дати відповідь під час розвитку власної справи.

Красива дівчина, прямолінійна блогерка, засновниця бренду одягу ladna.wear та сильна особистість Іванна Гончарук розповість, що несе за собою професійна полігамність 21-го століття та який насправді масштаб власної особистості. 

Крутезна блогерка та лідерка думки Анастасія Балабаш розповіла те, чим ніколи не ділилась. Вона підняла непрості, але важливі теми – аб‘юз, де шукати ресурс, як вести успішний бізнес і поєднувати це з жіночністю. Відомі жінки розказали про свій шлях до блогерства та шлях до мрії попри труднощі.

Як відбулося дійство – дивіться на фото!

1
1


2


1

1

1

1
1
1

1

 

 

Додати новий коментар