Про стиль: у Луцьку відбувся осінній бранч. ФОТО

30 Листопада 2021

Фото: Даша МИХАЛЮК

У неділю, 28 листопада, у George`s Club відбувся осінній бранч. Це – захід про стиль у різних сферах нашого життя.

На події виступали успішні жінки Волині: психологиня, власниця Rabbifox Дарина Самолюк розповідала про стиль комунікації, косметологиня, власниця G.bar Оксана Коротка – про молодість як стиль життя, дизайнерка Наталія Ісаєва – про стиль управління та Марія Мєкшенкова – про стильне мистецтво.

Для учасниць бранчу, які прийшли з дітьми, влаштували п'яти годинну програму для малюків: тренінг з комунікації від Rabbifox, шоу наукових дослідів з сухим льодом, смачний майстер-клас, а також море розваг від ДК «Смугастий носоріг». Ведучим вечора був відомий актор Максим Канюка.Всі також насолоджувалися шоу від DJ, смакували на фуршеті, отримували подарунки від спонсорів. На дійстві також облаштували б'ті-корнер від G.bar, де крихітки G дбали про те, щоб кожна учасниця бранчу виглядала фантастично.

«Ми ставили собі за мету не просто гарно провести час, не просто розважитися, а й збагатитися цінною інформацією, можливо, подивитися на такі звичні для нас речі під іншим кутом і обов'язково зробити власні висновки про стиль.

Я вітаю в цьому залі найкращих, найстильніших, найкрасивіших жінок-учасниць нашого осіннього бранчу. Я вітаю також наших партнерів, оскільки вони – фантастичні. Дуже важко підібрати інше слово, тому що ця кількість подарунків, яку вони підготували, просто вражає», – прокоментувала Дарина Самойлюк.

Що відбувалося на бранчі – дивіться на фото:


1

Читати ще

Коментарі

Знаю

Макс уже при роботі, нарешті...

Дизайнер

Було не дуже цікаво :(

Lolo

Стиль - це те, на що в останню чергу потрібно звертати увагу.
Хоча, я не впевнений, що на це взагалі увагу потрібно звертати. Тупо пафос

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter