Фаєр-шоу та вітання від учасників «Голосу країни»: як європейська компанія «FREEWAY» відгуляла свій день народження

29 Березня 2019

Партнери європейської компанії «FREEWAY» з різних країн та куточків України, дружньою командою, гучно відсвяткували свій перший День народження. Рік з моменту заснування відзначили у суботу, 23 березня, в ресторані «GOSTI».

Луцьк обрали містом для святкування, оскільки співзасновниками Компанії є волиняни: Вадим Макуха та Василь Боярчук, а також кияни Костянтин Шубін та Володимир Олейниченко.

Привітання та компліменти на адресу «FREEWAY» лунали впродовж цілого вечора.

«Шановні учасники Програми «FREEWAY», вітаємо усіх вас з надважливим моментом у нашому з вами житті – нашим першим Днем народження! З місяця в місяць кількість нових учасників нашої Програми з різних країн світу стрімко збільшується. Дякуємо усім за довіру. Ми впевнено розвиваємось та рухаємось до реалізації поставлених цілей», – привітали із святом співзасновники компанії.Особливу подяку компанія «FREEWAY» висловлює тим, хто допоміг у організації масштабного і яскравого дійства:

«Дякуємо співзасновникам компанії «PolarFoxSoft» Сергію Шапошникову та Євгенію Пелезі (м. Дніпро) за створення нашого командного сайту на основі технології «блокчейн»! Дякуємо Андрію Панащуку та компанії «VIOLA» (м. Рівне) за професійний звук, світло та сцену; фото- та відеооператораторам Максиму Тарківському та Назару Дубині за професійне ставлення до справи; компанії «Алко-Мікс» та її професійним барменам (м. Ковель) за неймовірно смачні коктейлі; співачці Інні Кириченко – офіційному голосу корпорації Samsung «Everland» (республіка Корея), артистці академічного театру ім. Т.Г. Шевченка. Солістці біг-бенду «Megapolis» та гурту «Резус Блюз» (м. Рівне) за чудовий «блюзовий» настрій

Висловлюємо подяку джазмену-суперпрофесіоналу Геннадію Гусенцеву за неймовірний «джазовий» настрій, співаку Юрію Матвійчуку – переможцю всеукраінських та міжнародних вокальних конкурсів та фестивалів, учаснику теле-проектів «Караоке на майдані», «Голос країни 2» та ін. за усіма улюблені мега хіти; Катерині Гулюк – учасниці телевізійного шоу «Голос країни-9» за неймовірно теплі емоції; гурту «Шанс-Music» (м. Луцьк), а також Юрію Матвійчуку, Катерині Гулюк та Даші Пархомовій за супер настрій; журналісту та телеведучому Дмитру Ураєву за теплі слова привітання; заслуженому артисту естрадного мистецтва України, шоумену, композитору-виконавцю Сергію Скулинцю, його чарівній дружині Тетяні, їх синам Роману та Владиславу за «МЕГАДРАЙВ»; команді Фаєр-Шоу «LUM» (м. Рівне) за неймовірні «вогняні відчуття»; Сергію Шоломовичу та компанії «Імперія вогню» (м. Луцьк) за «МЕГАСАЛЮТ»; Юрію Поліщуку та гурту «Чорні Черешні» за яскраве доповнення нашого свята; адміністрації ресторану «GOSTI» за співпрацю; Наталії Макусі за командну гру у вирішенні усіх організаційних питань. Також дякуємо нашій команді GO DIAMOND!».
12

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter