Заслужений перукар України Чірік запрошує на стрижку Володимира Гунчика

05 Квітня 2016
Відомий луцький перукар-стиліст, директор студії «Sergiy Chirik» Сергій Воробій, якого у місті більше знають за творчим псевдонімом Чірік, отримав нагороду від президента України Петра Порошенка.

Стиліст отримав державну нагороду з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Президент присвоїв лучанину звання «Заслуженого працівника сфери послуг України».

«За значний особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, високий професіоналізм постановляю присвоїти почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України» Воробію Сергію Геннадійовичу – перукареві, приватному підприємцю, Волинська область», – йдеться на офіційному сайті Президента України.

Нагородження та вручення відзнаки відбулося у Волинській ОДА під час розширеної наради 4 квітня. Нагороду вручив голова ОДА Володимир Гунчик. Забирати нагороду Сергій Чірік поїхав разом з колективом власного салону.

[caption]
Отримувати нагороду стиліст відправився разом з персоналом власного салону[/caption]
[caption]
Посвідчення до почесного звання[/caption]
[caption]
Тепер Сергій може похвалитись автографом президента[/caption]

У коментарі «Таблоїду Волині» стиліст зізнався, що така відзнака стала для нього несподіванкою. За його словами, він навіть не знав про подання, яке робила ОДА ще два роки тому. «Звичайно, це дуже приємно і надихає на нові звершення», – каже Сергій Чірік.

Посвідчення до почесного звання обіцяє розмісти у гарну рамку, щоб бачили усі відвідувачі салону. На жаль, грошової премії нагорода не передбачає, однак стиліст вже може розраховувати на надбавку до пенсії у розмірі 20%, а якби працював у державній структурі – отримував би більшу зарплатню.

На запитання журналістів, чи доводилось перукареві стригти Володимира Гунчика, відповідає, що ні, однак завжди радий бачити у власному салоні таких клієнтів і щиро запрошує «у крісло».

[caption]
Сергій зізнається, що Володимира Гунчика ніколи не стриг[/caption]
[caption]
Звання буде на видному місті у салоні...[/caption]
[caption]
...як і решта нагород[/caption]
[caption]
Відзнака стала справжньою несподіванкою[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter