Все і одразу: у Луцьку готують майстрів найрізноманітніших б’юті-сфер.ФОТО

28 Березня 2019

Учбовий Центр займається професійним навчанням для початківців, професіоналів, проводить онлайн-навчання, організацію семінарів з 2009 року. В компанії чимало викладачів, всі вони висококваліфіковані практики. Робота навчального центру «Профі» базується на зручності та доступності. Тут, запевняють викладачі, 99% часу приділяють саме практичному навчанню, відпрацюванню технік на моделях.

«Ми існуємо так, як нам подобається. Ми працюємо так, як самі вважаємо правильним. Ми не прихильники лекційних занять. Тільки «живі приклади», справжні рекомендації, досвід власної роботи», – розказала про підхід до організації навчання Юлія Дьячкова, засновниця навчального центру.

У педагога тут є можливість виділити час кожному, не змушуючт при цьому інших слухачів залишитися без уваги. Місія центру «Профі» – в стислі терміни надати слухачам професійні знання, котрі можна використати у своїй кар’єрі. Учбовий центр пропонує аж 27 напрямів курсів для початківців та професіоналів, така кількість дозволяє конкурувати з провідними навчальними центрами країни. Фахівці-викладачі найчастіше закінчували навчання за кордоном, у Школі Косметології в Польщі, на заводах, з яких закуповують продукцію, в Київських центах. Масажисти пройшли навчання реабілітологів. Також викладачі можуть навчатися нового за місцем роботи в «Профі».

Польща, Німеччина, Італія, Голандія, Португалія - це країни у яких вже працюють випускники навчального центру. Юлія розповіла, що учениця з Португалії приїхала, щоб за два місяці навчитися нарощувати вії, робити шугаринг, ламінування вій, корекцію вій. Вона проживає в місті, де 20 тисяч населення і немає жодного майстра, тож українка змогла організувати там успішний бізнес. Також Юлія розповідає, що наші майстри манікюру нарозхват в інших країнах, бо для українок манікюр – ювелірна робота.

Майстри можуть організувати на курсах свій «бізнес під ключ» та постійно отримувати консультації щодо менеджменту, допомогу в пошуку приміщення для оренди та навіть порадитися щодо роботи з клієнтами. Для Юлії Дьячкової важливо перебувати з учнями «в контакті» вже 10 років роботи центру.

Журналістам «Таблоїда Волині» Юлія Дьячкова розказала, що тут працюють із засобами та препаратами з Іспанії, Ізраїлю, також пропонують бренди, золоті маски, мультимаски. Майстри навчаються не лише в самому Учбовому центрі, а й в кількох салонах.


Працює чотири філіали, що розташовані в різних містах України.

У Луцьку готують фахівців у таких школах:

Школа масажу та косметології

Тут навчають апаратної та естетичної косметології, практичного масажу, мезотерапії та контурної пластики.

Школа б’юті сфери

Включає в себе навчання на курсах нарощення вій, депіляції, ламінування вій, нігтьового сервісу, перукарської справи і візажу.

Школа бухгалтерів

Тут надають знання про бухгалтерський облік, 1С, офіс-менеджмент, кадрову роботу та маркетинг.

Школа дизайну

Після навчання можна стати ландшафтним дизайнером, флористом, вивчити дизайн поліграфії, комп’ютерні програми 3DS Max, Iliustrator, Photoshop, ArhiCAD та інші.

Школа крою та шиття

Вас навчать шити речі різної складності, поводитися з різною технікою, відрізняти та підбирати шви та працювати з різними типажами фігури, фасонами.

Щодо цін, то їх перегляд відбувається постійно, до того ж в центрі пропонують бонуси та акції, вартість навчання в центрі називають дуже доступною. А якщо врахувати, що для вас організують групу до трьох людей і врегулюють графік спеціально для учня, то курси ще й зручні для будь-кого. Сертифікат по закінченню курсів – двомовний, тому з ним можна працювати в Європі, запевняють в «Профі». А для отримання сертифікату необхідно ще й перевірити кожного учня на контрольних завданнях, успішне проходження яких гарантує професіоналізм.

Учбовий центр розташований за адресою проспект Відродження, 24 у готелі «Профспілковий». Деталі можна дізнатися за телефоном 099 487 15 92.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter