«Візитівка для жителів»: з’явився бренд одягу із символікою Волині

22 Жовтня 2020

Учасниця бойових дій Мая Москвич разом з активісткою Юлією Грищук представили власну справу – бренд одягу із символікою Волині. Бренд отримав назву «BeyZot» на честь як псевдо видатного українського графіка і активного діяча Української повстанської армії Ніла Хасевича, творча діяльність якого відбувалась на Волині та Рівненщині.

Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

«Сам він родом з Рівненської області і в нього є багато малюнків на тему УПА. Ми хочемо через принти більше розкрити цю тему. У нас, зокрема, вже є футболка з найвідомішим малюнком – «Волинь у Боротьбі». А ще, окрім глибоких сенсів, BeyZot гарно і по-модному звучить», – розповідає Майя Москвич.

За словами засновників бренду, ще у 2016-му їхні земляки, які служили в районі АТО, просили передати їм футболки з волинською символікою. На жаль, на той час такої змоги не було. Так виникла ідея робити фірмові волинські футболки, які можна дарувати і які слугували б візитівкою волинянина.

«Далі було малювання принтів, формування концепції, вибір назви бренду, постачальників, підрядників, друк, фотосесії. І от, нарешті, ми стартуємо. Окрім футболок, ближчим часом плануємо презентувати худі й світшоти. Тож BeyZot – це бренд одягу родом з Волині».

Замовити товар можна в онлайн-режимі через сторінки у фейсбуці та інстаграмі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter