Вікторія Жуковська розповіла про фестивальний гардероб

09 Серпня 2016
Можна з упевненістю сказати, що незмінною частиною та окрасою більшості українських фестивалів є їх постійні ведучі – позитивний М’яч Дредбол та чарівна Вікторія Жуковська.

Особливо, звісно, це стосується рідного для луцької радіоведучої «Бандерштату». Цьогоріч ведуча вражала тут своїми вбраннями в українському стилі.

Як поділилася із «Таблоїдом Волині» Вікторія, три сукні, які вона одягала протягом фесту, – українського бренду NENKA. За одну з них, до речі, чорного кольору, отримала навіть комплімент від лідера «BRUTTO» Сергія Міхалка.

[caption]
Чорна сукня Жуковської сподобалася брутальному Міхалку[/caption]А сукня блакитного кольору, можна сказати, власного дизайну. Шила його Ольга Косюк, а вишивка – робота рук самої Жуковської.

[caption]
А ось ця сукенка отримала комплімент від Джамали[/caption]

Загалом, за словами Вікторії, у неї дуже багато зараз суконь. І на кожному фестивалі вона старається їх одягати та не повторюватися, проте погода інколи вносить свої корективи. Як-от, на тернопільському фестивалі «Файне місто».

«На «Файне» теж брала плаття, але було дуже холодно, що аж пальці мерзли, то вже геть не до них було», – зізналася ведуча.

На «Бандерштаті», до речі, теж довелося діставати із шафи щось тепліше, бо ввечері було досить прохолодно. Тут у нагоді стала сукня на довгий рукав від українського бренду SPAS, яка має назву «Дерево життя».

[caption]
«Вона не нова, вже «свічена». Просто найтепліше, що у мене було», – каже Жуковська[/caption]

Щодо взуття, то на підборах на фестах, розповіла ведуча, тільки на сцену виходить, а далі бігає вже «ледь не босоніж».

Чудовим доповненням «бандерштатівських» образів Вікторії були й оригінальні зачіски.

«Цього року то була проблема – знайти того, хто мені колоски заплете. Півголови ж вибрита. Але знайшла Іванну Дарчич – вона мені щодня як не «макарони» на голові крутила, то колоски зі швидкістю світла. Я ж вдома, тут можна собі дозволити більше», – посміхається Вікторія Жуковська.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]1

Читати ще

Коментарі

Устим

Боженьки, яка вона гарна!

Фанат

Жуковська - ти супер ведуча!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter