«Українська краса»: лучанки взяли участь у яскравому фотопроєкті. ФОТО

16 Серпня 2021

До Дня Незалежності України представниці громадської організації «Національна гідність» на чолі з Оленою Балабаш взяли участь у фотопроєкті «Українська краса».

«Наш проєкт об'єднав жінок різного віку, різних професій та дав можливість розкрити неповторну красу кожної з нас. Адже сучасна жінка – це контрастна суміш сили та жіночності. Блиск очей, гарна постава, впевненість у собі, самореалізованість, доброта і ніжність... Усе це робить жінку гарною, чарівною, а головне щасливою. Саме такі жінки, органічні і самодостатні стоять біля витоків вільної та сильної сучасної України!

Безмежно дякуємо інтернет-магазину українських вишиванок "Вишиванка.Нет" за чудові сукні, які вони люб'язно підібрали для усіх наших учасниць. Гарним доповненням образів стали авторські віночки волинської майстрині Інни Чонки, вироби якої популяризують наше національне мистецтво не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Впевнено можу сказати, більшість українців і українок вважають своїх землячок найвродливішими у світі!», – поділилася Олена Балабаш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА КЕРІВНИЦЯ ВЛАШТУВАЛА ФОТОСЕСІЮ НА СВІТЯЗІ. ФОТО8
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter