У якому взутті ходять у Луцьку міську раду

30 Липня 2015
Взуття для кожного з нас – найнеобхідніший предмет одягу. Такого розмаїття чобітків, босоніжок, черевиків, туфель, як сьогодні пропонують магазини, світ ще ніколи не бачив. Для когось це – просто невід’ємний елемент одягу, а для інших – цілий ритуал, справжній фетиш.
«Таблоїд Волині», продовжуючи рубрику «ДРЕС-КОД», завітав на сесію Луцької міської ради, та дослідив взуття місцевих обранців громади й не тільки. Загалом луцькі депутати й посадовці надають перевагу класичному стилю, адже, як вони самі зізнаються, саме стримані і практичні черевики чи туфлі найкраще підходять для офіційних заходів.

[caption]
Валерій Бондарук полюбляє кольорове взуття[/caption]
[caption]
А Ірина Констанкевич обирає стримані та лаконічні туфлі [/caption]
[caption]
Богдан Шиба задоволений своїми мештами [/caption]
[caption]
Василь Гриб носить консервативне взуття [/caption]

Депутат міської ради Олександр Пиза вважає, що краще купувати дороге та якісне взуття, адже тоді воно буде ліпше носитися, його більше любитимуть. У повсякденному житті депутат надає перевагу спортивному стилю. Серед улюблених брендів – Ecco та Clarks.

«Сьогодні я одягнув саме ці черевики через погоду, вони зручні. Колись один мудрий чоловік мені на день народження побажав такі речі: оскільки людина 30% свого життя спить, а 50% – ходить, він побажав мені доброго здоров’я, доброго ліжка та добрих мештів», – розповів Олександр Пиза.Євгеній Ткачук на сесію прийшов у стильних черевиках, які придбав у Луцьку. Депутат полюбляє так званий стиль «кежуал». Його головні принципи під час пошуку взуття – комфортно, зручно та гарно.

«Для сесій міськради я спеціально придбав декілька костюмів, відповідно під них підбираю і своє взуття», – прокоментував свій стиль Євгеній Ткачук.Микола Дендіберін дуже серйозно ставиться до свого зовнішнього вигляду, а відтак і до такого елементу одягу, як взуття. Тому абсолютно всі образи депутата – це плід його фантазії та уяви.

«Все повинно відповідати: під світлий костюм – світлі туфлі і відповідний галстук. Є хороша фраза: про смаки не сперечаються, смаки виховують. І одягатися гарно не кожному дано, – переконаний депутат. – Деякі люди мають багато грошей, але одягаються як папуги. Щоб такого не було потрібно дивитися у дзеркало і аналізувати, чи відповідно ти сьогодні одягнений».Депутатка Тетяна Дементьєва відреагувала на питання «Таблоїда Волині» посмішкою та трішки зніяковіла. А даремно – її взуття пасувало до костюму і елегантно вписувалося в загальний образ.

«Жіноче взуття має бути зручне, не на високих підборах, адже у моєму віці варто думати й про те, як безпечно ходити нашими вулицями», – розповіла Тетяна Дементьєва.Заступниця Луцького міського голови Лариса Соколовська, незважаючи на дощ, завітала на сесію у літніх босоніжках. Чиновниця переконана, що взуття має велике значення, адже погано підібрані чи вщент стоптані мешти можуть зіпсувати загальне враження.

«Воно може бути не дороге, але обов’язково – акуратне, гарне і зручне. Взагалі у побуті я обираю спортивне взуття, але я не можу собі дозволити у ньому прийти до міської ради, це буде не зовсім коректно», – переконана Лариса Соколовська.

Виявилось, що заступниця мера не завжди може собі дозволити купувати те взуття, яке їй дуже подобається. Вона пояснює це тим, що «має вже немало літ».

«От вчора моя дочка купила собі дорогі і гарні босоніжки, на високій білій платформі. Мені такі дуже подобаються, але я у свої шістдесят не зможу такі носити. Була б така молода, як ви, то однозначно б їх купила», – розповіла Лариса Соколовська.Серед депутатського корпусу є доволі стильні депутати, які приділяють особливу увагу своєму зовнішньому вигляду і самостійно підбирають собі мешти. Один із них – Ігор Поліщук.

«Моє сьогоднішнє взуття підібране в тон краватки, – пояснив свій вибір депутат. – Я люблю найбільше туфлі, вони мають бути гарні та зручні, а от марка не має жодного значення».На відміну від свого колеги, Володимир Нікитюк вибір взуття довіряє дружині та поняття немає, скільки воно коштує.

«Інколи я ходжу разом з нею. Але для мене важливо, щоб взуття просто гарно виглядало», – прокоментував своє ставлення до цього атрибуту одягу депутат.По-особливому вишуканою та водночас стриманою на сесію прийшла депутатка Ірина Комлик. Вона вважає, що всі жінки люблять гарне взуття і постійно змінюють його.

«Я намагаюсь підбирати туфлі під свої костюми. Найчастіше вибір залежить від настрою. Дуже люблю взуття на високих підборах, але це не завжди зручно. У мене все моє взуття – найдорожче, бо найулюбленіше», – розповіла Ірина Комлик.Деякі депутати міської ради зізналися, що останнім часом економлять на взутті.

«На даний момент немає можливості постійно оновлювати взуттєвий гардероб, адже фінансові можливості у такий складний час, як сьогодні, обмежені. Наприклад, цим туфлям, які зараз на мені, вже п’ять років», – прокоментував свої взуттєві вподобання Андрій Козюра.Текст та колажі: Ірина НОВОСАД
Фото: Юлія СТАСЮК
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter