У Луцьку працює нова креативна студія манікюру

31 Січня 2019

Манікюр – це одна з перших деталей, на яку звертають увагу під час знайомства, переговорів чи навіть звичайних посиденьок з вже знайомими вам людьми.

Велика світла зала, білі кольори, ідеальний порядок і улюблене дівоче стильне дзеркало з підсвіткою. За дверима Yasinska nail studio завжди панує атмосфера краси та релаксу для клієнтів і гарний настрій для майстрів манікюру, педикюру. А вже згодом тут навчатимуть нових майстрів манікюрного мистецтва.

Наших журналістів з б’юті-студією познайомила власниця Ольга Ясінська, манікюром жінка займається вже 10 років, тож до своєї роботи підходить як справжній професіонал у сфері краси.

Yasinska nail studio відкрилася у жовтні 2018 року, та працює за адресою проспект Перемоги, 21, а вже згодом тут планують розширення. Нині працюють троє майстрів. А вже з лютого власниця студії Ольга розпочинає набір на курс майстрів. В січні 2019-го вона отримала інструкторський сертифікат з правом викладання. Ольга навчалася в місті Миколаєві у школі Юлії Зваріч, інструктора міжнародного рівня.

«Ми постійно розвиваємося, стараємося бігти за всіма тенденціями в нейл-індустрії. А всі секрети розкажемо під час курсів», – каже Ольга.

Стерилізація інструменті проходить в 4 етапи, тож клієнт може не хвилюватися щодо безпеки. Спершу інструмент проходить хімічну обробку, потім відбувається процес просушки, далі, запаковані в крафт-пакети, інструменти прожарюють у сухожарі та зберігають в стерильних умовах.

В студії краси пропонують послуги манікюру, педикюру та фарбування і корекції брів. Будь-які техніки під силу майстрам цієї студії. Серед композицій на нігтях – найскладніші техніки малюнку та покриття.


Цінову категорію власниця визначає як середню. Наприклад, покриття нігтів гель-лаком з гігієнічною чисткою коштує 260 гривень.

В салоні також діє магазин з інвентарем та матеріалами для манікюру. Тут можна придбати інструменти, лаки, лампи і все необхідне для майстра-початківця чи фахівця з багаторічним досвідом і високими вимогами.

10
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter