Спортивні жіночі капрі – зручний одяг на кожен день

02 Квітня 2020

Сучасні жіночі спортивні капрі можуть використовуватися не лише спортсменками. Це дуже зручний одяг на кожен день. Він відмінно підходить для прогулянок, походів по магазинах, відпочинку вдома.

Для якого виду спорту підходять капрі?

Головна перевага такого одягу – еластичність та стійкість перед деформацією. Це означає, що капрі витримають будь-які навантаження, їм не страшні прання та розтягнення при фізичних навантаженнях. Тим не менш, жіночі спортивні капрі можуть застосовуватися і в професійному спорті:

• для занять хореографією;
• у кінних змаганнях;
• в ігрових видах спорту;
• у йозі та гімнастиці.

Текстура тканини, зазвичай, еластична. Переважає використання синтетичних матеріалів, які добре розтягуються. Виключення стосуються лише тих видів спорту, де важливо зберегти встановлений температурний режим, щоб позбутися дискомфорту. Наприклад, у фігурному катанні, де синтетика може призвести до перегріву, потовиділення та подразнення.

Матеріали та інші тонкощі вибору

При виборі в першу чергу варто звертати увагу на виробника. Дешеві речі навряд чи витримають агресивну експлуатацію.

Відомі компанії використовують власні технології та типи тканин. Матеріали добре вентилюють тіло, вбирають піт, виводять вологу назовні та швидко висихають.

Не менш важливий фактор – довжина. Наприклад, для кінного спорту, альпінізму або туризму вибирають довжину 7/8. Така довжина необхідна для захисту ніг від травм. При цьому забезпечується хороша вентиляція, а рухи не обмежуються.

В заняттях йогою або танцями така довжина не потрібна, тому вибираються моделі 3/4. Крім довжини, звертайте увагу на тип тканини. Для активних занять підходить спандекс, нейлон, біфлекс. Матеріали легко переносять багаторазові розтягнення: структура при цьому не порушується.

Щоб капрі носилися довше та не заважали під час занять спортом, потрібно використовувати тільки оригінальні спортивні речі. Вони не лише призначені для таких занять, але і мають сучасний вигляд. Товари з останніх колекцій виглядають стильно, характеризують власницю як людину, яка добре розуміється у сучасній моді.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter