Шопінг: сумки у Луцьку - де, скільки і які

08 Травня 2015
Кажуть, що про жінку може розповісти її сумочка, а точніше речі, які в ній лежать. А знайти в ній можна багато чого: і гаманець, і телефон, і помаду, і запасні колготки, і бутерброд, і важливі документи, і чимало іншого.

Про цей стильний аксесуар існує безліч анекдотів. Проте, сумка – річ, яка потрібна не лише жінкам, а й чоловікам. «Таблоїд Волині» розповість де в Луцьку, за скільки і які сумки потрібно купувати.

Традиційно розпочнемо із ринку. Сумок на ньому - хоч греблю гати. Тут вони різнобарвні, різних фасонів, розмірів та стилів. Переважна більшість із шкірзамінника. Середня ціна на сумку – 600 гривень. За таку суму можна обрати навіть дуже достойний товар. Якщо грошей не багато, то за 300 гривень можна щось підшукати на розпродажах. Звичайно, на нові моделі не розраховуйте та й про відмінну якість теж можете забути.

Загалом, якщо ретельно пошукати, то на ринках можна знайти дуже навіть хорошу сумку за відносно помірну ціну. Китайці та турки таки навчились шити хороші підробки на Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Gucci та Fred Perry. Тут ще є хороший вибір популярних нині «чебуреків».


Магазини «Фабрика сумок» у Луцьку розміщені в ТРЦ «Порт-сіті» та по вулиці Лесі Українки.

Тут є хороший вибір сумок для жінок та чоловіків. Продавець розповіла, що в магазині є моделі із натуральної шкіри, комбінованої та шкірзамінника, дорожні сумки з поліестера. Натуральна шкіра звичайно коштує найбільше.


Що ж таке моделі із комбінованої шкіри? Це сумки в яких бік обернутий до людей, назовні, зроблений із натуральної шкіри, а от «зад», бік, який прилягає до тіла, із шкірзамінника. Нажаль, ручки (а це те, що тріскає в першу чергу) дуже рідко роблять із натуральної шкіри. Хоча й тут є один нюанс. Китайські підробки в ручку сумки вставляють таку собі трубочку, яка досить швидко лопає, в той час як виробник якісних сумок пропонує цільні ручки, наприклад, з шкірзамінника.


Ділова група – це так звані сумки, які призначені як для чоловіків, так і для жінок із відповідним офіційно-діловим стилем. Ціна шкіряних сумок не перевищує 2500 гривень, середня – 1000 гривень. Шкіра тут переважно італійська, а пошиття наше, українське.

Продавець зазначила, що моделі та шкіра кожного разу оновлюються. Сумки із козлячої шкіри дешевші, але по якості нічим не гірші за телячі. За ними не потрібно ніякого додаткового догляду, вони більш витривалі. Фабрика надає гарантійне та післягарантійне обслуговування.


Щодо економ-варіанту, то тут підійде замінник, переважно турецький. Якщо така сумка із «зміїним», чи «крокодилячим» принтом, то носиться і виглядає дуже добре. Лаковий замінник навіть не тріскає від морозів. Ціни коливаються від 350 до 700 гривень. Все залежить від розміру, моделі та фурнітури. Чим більше замків, ручок, пряжок, камінців, тим вища ціна. Менші за розміром нові моделі коштують від 300 до 500 гривень. Ще тут можна обрати шкіряні наплічники та клатчі.


На літо найчастіше купують маленькі сумки світлого кольору, або різнобарвні, а на зиму беруть замшеві, зазвичай темні і великі.


В Луцьку є багато магазинів від мережі ESTRO. Цей бренд виготовляє взуття та аксесуари. Один із відділів знаходиться в ТЦ Ювант. Сумки тут підібрані до взуття. Звичайно, виглядають вони дуже гарно, «по-багатому», але «по-багатому» й коштують. Ціни в магазині коливаються від 1600 до 3500 гривень. Матеріал – переважно шкіра.


А якщо ви хочете собі оригінальну сумку, таку, якої не буде більше ні в кого, то в нашому місті є Інтернет-магазини хенд-мейду. Один із них - «Євині дочки». Моделі сумок дівчата-рукодільниці розробляють самі. Але якщо клієнт покаже ескіз, то сумка шиється по ньому. Матеріали використовують зазвичай натуральні: льон, шерсть, бязь. На пошиття сумки йде від 1 до 2 днів, наплічники шиються трішки довше. Приємно дивує ціна, вона коливається від 100 до 300 гривень. Зв'язатись із дівчатами можна за номером 0961502892.

[caption]
250 гривень[/caption]

Автор: Катерина УСТИМЧУК
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter