Шопінг: купуємо рвані джинси

04 Вересня 2016
Автор: Антоніна АНДРІЙЧУК

Пройшло зовсім мало часу як рвані джинси знову на піку популярності. Такий стиль до вподоби всім: як запальним підліткам і студентам, так і серйозним офісним працівницям і найвідомішим зіркам. Так одягатись не тільки модно, а й зручно та комфортно. Хоч інколи старше покоління відверто дивується та прагне зашити усі дірочки на штанях своїх онуків, та це не зупиняє затятих модниць і стиляг.

Де і за скільки можна купити модні драні джинси у Луцьку досліджував «Таблоїд Волині».

Ринок. Вибір таких джинсів тут немалий. Середня ціна – близько 700 гривень, переважно турецького виробника.

Одна з продавчинь каже: «Люди часто шукають джинси не за брендом і модою, а за дешевшою ціною. Буває, що прагнуть вкластися в 300 – 400 гривень».


У ТЦ «ПортСіті» можна знайти джинси за різними цінами залежно від брнеду бутіка, нової колекції чи товару з акції. У магазині OLKO, враховуючи знижки, середня ціна - 600 – 700 гривень. В інших магазинах можна знайти екземпляри від 900 гривень і вище.

Чи не найдешевші джинси пропонує магазин Oodji у ЦУМі. Середня ціна тут – 400 – 500 грн. Товар представляє китайський виробник.
Продавець-консультант розповідає, що найбільш трендовими зараз є джинси-бойфренди з потертостями або багатьма дірками.
В інших магазинах ЦУМу ціна коливається від 600 до 900 гивень.У ТЦ «Ювант» ціни менш демократичні. Найдешевший варіант – 600 грн. Середня ціна – 800 - 900 грн. Тут представлені джинси переважно польського виробника.Звісно, найдешевшим варіантом стати власницею трендових джинсів залишається розірвати у кількох місцях свої старі улюблені штанці.

Осінь обіцяє ще трошки потішити нас теплими днями, тож не варто далеко відкладати рвані джинси, тим паче скоро настане сезон тотальних розпродажів та знижок.


Джинси – практична річ, яку можна комбінувати і в буденному, і у святковому образах, тож обирайте до душі, купуйте та носіть із задоволенням!
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter