Шопінг: де і за скільки у Луцьку купити купальник

12 Липня 2017
На календарі – 12 липня, вже багато хто побував у відпустці, а для когось все ще тільки попереду – метушня, пошуки потрібної валізи, оптимального крему для засмаги і, звісно, новенького купальника.

«Таблоїд Волині» вирішив перевірити, як швидко та за якою ціною можна придбати купальник, зайшовши у один із великих торгових центрів міста.
Свій шопінг-тур ми почали із бутика «Anabel Arto», в якому нам приглянувся купальник вартістю 1200 гривень. Середня ціна: 1800 гривень. Країна-виробник: Італія.

У мережевому магазині «Kari» купальники від китайського виробника вартували 500-700 гривень.

Продовжили фотоогляд у магазині «Дефіле». Там ми приміряли костюм для купання вартістю 1270 гривень від бренду «Lorin». За словами продавчині, пошитий з італійської тканини у Польщі. Середній цінник: 1800 гривень.Заглянули в однойменний магазин українського бренду «Ажур». Продавець запевнила, що речі – якісні, окрім того компанія працює близько 10 років на вітчизняному ринку, а на міжнародному – ще довше. Нам запропонували обновку початковою вартістю 1000 гривень за минулорічну колекцію (знижки до 40%) і 1500 гривень за цьогорічну.
Заглянули у магазин «Milavitsa». Нам запропонували приміряти купальники «Sunny Ocean» німецького лейблу. Ціна: від 520 до 1500 гривень.
Магазин «Reserved» потішив розпродажем – 299 грн за будь-який елемент купального костюму. Країна-виробник: Китай.Кінцевою точкою нашого шопінгу став «Sinsay». Тут на нас чекав розпродаж – кожна одиниця товару від китайського виробника вартувала 279 гривень.

У всіх бутиках була різна цінова політика, якість товару та асортимент (який тішив приємними знижками, але не завжди – розмаїттям). Зважаючи на те, що магазини були поруч, обновку ми вибирали протягом двох годин.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter