Шо-у-шафі волинської благодійниці Марії Адамчук

26 Грудня 2016
Текст: Ольга МАГАС
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Президент благодійного фонду «СТОПРАК» та Консультант з управління субпроектом Світового Банку у Волинській області Марія Адамчук зізнається: «Я хожу переважно у сукнях, бо посада зобов’язує, але серце щемить, коли заходжу у спортивний магазин». «Таблоїд Волині» напросився у гості до однієї з найстильнших ділових жінок Волині, аби понишпорити у її шафі та оцінити гардероб.

Марія зустріла нас у повсякденному одязі – джинси та біла футболка сидять на ній однаково гарно, як і діловий костюм чи вечірня сукня. Каже, що обожнює сорочки у клітинку та джинси, а зі взуття найбільше любить кросівки.Президент благодійного фонду розповіла, що речей має не надто багато, але всі вони – зручні та якісні.

У гардеробі Марії панують три основні кольори: червоний, чорний та білий. Навіть нігті у такі кольори фарбує. А найулюбленішим кольором лишається чорний.

Переважна більшість суконь в гардеробі жінки придбані з колекцій відомого українського дизайнера Андре Тана.

«Вони якраз такі, як потрібно для роботи, щоб виглядати гарно і почуватися комфортно. Правда, дорогі, на жаль», – сміється Адамчук.

У шафі Марії є багато спідниць-«олівців», але одна блузка, яка до усіх них підходить.Жінка зізнається, що одяг завжди купує разом із чоловіком Сергієм.

Улюблена футболка – з надписом «Fuck Corruption».Адамчук розповідає, що її справжнім модним коханням є шапочки, яких у гардеробі жінки чимало. Найвеселішою є помаранчева шапка, прислана років п’ять тому з Америки.До прикрас Марія ставиться байдуже, хоча ювелірні вироби таки носить. Сережки, перстні та кулончики дозволяють підкреслити образ ділової леді, а також додають жіночності.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter