Шо-у-шафі волинської благодійниці Марії Адамчук

26 Грудня 2016
Текст: Ольга МАГАС
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Президент благодійного фонду «СТОПРАК» та Консультант з управління субпроектом Світового Банку у Волинській області Марія Адамчук зізнається: «Я хожу переважно у сукнях, бо посада зобов’язує, але серце щемить, коли заходжу у спортивний магазин». «Таблоїд Волині» напросився у гості до однієї з найстильнших ділових жінок Волині, аби понишпорити у її шафі та оцінити гардероб.

Марія зустріла нас у повсякденному одязі – джинси та біла футболка сидять на ній однаково гарно, як і діловий костюм чи вечірня сукня. Каже, що обожнює сорочки у клітинку та джинси, а зі взуття найбільше любить кросівки.Президент благодійного фонду розповіла, що речей має не надто багато, але всі вони – зручні та якісні.

У гардеробі Марії панують три основні кольори: червоний, чорний та білий. Навіть нігті у такі кольори фарбує. А найулюбленішим кольором лишається чорний.

Переважна більшість суконь в гардеробі жінки придбані з колекцій відомого українського дизайнера Андре Тана.

«Вони якраз такі, як потрібно для роботи, щоб виглядати гарно і почуватися комфортно. Правда, дорогі, на жаль», – сміється Адамчук.

У шафі Марії є багато спідниць-«олівців», але одна блузка, яка до усіх них підходить.Жінка зізнається, що одяг завжди купує разом із чоловіком Сергієм.

Улюблена футболка – з надписом «Fuck Corruption».Адамчук розповідає, що її справжнім модним коханням є шапочки, яких у гардеробі жінки чимало. Найвеселішою є помаранчева шапка, прислана років п’ять тому з Америки.До прикрас Марія ставиться байдуже, хоча ювелірні вироби таки носить. Сережки, перстні та кулончики дозволяють підкреслити образ ділової леді, а також додають жіночності.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
2

Читати ще

Коментарі

Нестор

А сукні в Андре Тана ой які

Валя

Вона класна

123

ну, вона ж президент)

Анна

Теж люблю його сукню.

Дарина

Нічого подібного. Не гать тм

Kelly

шикарна жінка

Віктор

Стильна та розумна жінка!!!

Анна

Жінка можливо і хороша, але

Віктор

нудний звичайний гардероб

Катюшка

Це Андре Тан має писати, що

Катюшка

Це Андре Тан має писати, що

Ольга

Ну не сказала би, що щось

Рома

Марiя та жiнка для якоi

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter