Шкода відстригати посічене волосся? Відполіруй його!

24 Лютого 2016
Текст: Інна СЕМЕНЮК
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


За тиждень весна, отже, час причепуритися. За зиму волосся добряче попсувало щоденне сушіння феном, фарбування, головні убори, холод і вітер. І тепер там, де колись була гарна стрижка, – жмут «січки». Зі свого досвіду знаю, щоб оживити волосся у такому стані і надати йому гарної форми, доведеться сантиметрів десять обстригти.

Що ж, шкода, стільки часу відрощувала! Але треба, то треба. «Не треба! – однозначно сказала майстер-перукар Галина Марушко. – Навіщо обрізати волосся? Його можна відполірувати – позбутися усіх посічених кінчиків і при цьому зберегти довжину волосся».
Відновити посічені кінчики неможливо. Донедавна вважалося, що єдиний спосіб боротьби з цією проблемою, – обстригання волосся. При цьому усувається не тільки посічене волосся, але і здорове. На щастя, фахівці перукарської справи віднайшли альтернативний метод позбавлення від посічених кінчиків – полірування.
Це досить нова процедура, яка нещодавно з’явилася у Луцьку і нині є у лише у кількох салонах. Суть полірування полягає в ліквідації ламких, роздвоєних волосин без втрати загальної довжини. Це справжня знахідка для дівчат, які не хочуть вкорочувати волосся!

Проводиться полірування волосся за допомогою машинки зі спеціальною насадкою, яка усуває всі непотрібні волосинки, що стирчать, при цьому зістригається не більше 3–10 мм. Машинкою обробляють по черзі пасма, заздалегідь випрямлені праскою. Кожне пасмо відшліфовують 4–5 разів. Процедура триває від 15 хвилин до 1,5 години, залежно від довжини волосся. Шліфування абсолютно безпечне: довжина і густина волосся не змінюється, а посічених кінчиків практично не залишається. До того ж, волосся стає неймовірно м’яким та гладким на дотик.

«Полірування підходить для будь-якого типу волосся і надає йому живого вигляду, – запевнила Галина Марушко. – Його краще робити після екранування, кератинування, а також фарбування».

Що ж, спробуємо! Для полірування волосся має бути чистим, тому насамперед майстер-перукар вимиває голову. Використовує безфосфатний шампунь для глибокого очищення, наносить маску. Відтак сушить, вирівнює праскою (волосся має бути максимально гладким) і обробляє кількома засобами по догляду, багатими на поживні речовини. Волосся відразу стає помітно шовковистішим і блискучішим.
«Я використовую професійну швейцарську косметику фірми «Т-lab». Це дуже якісні засоби, тому й ефект такий», – пояснює перукар.І тільки зараз майстер переходить безпосередньо до процесу полірування. Тонесенькі пасма одне з одним кладе у насадку і витягує по кілька разів від коренів до кінчиків, таким чином видаляючи посічені кінчики по всій довжині волосся. Зробити це ножицями неможливо! Для полірування мого волосся (довгого і густого) майстру знадобилося 1,5 години. Вартість такої процедури – від 100 до 250 грн (залежить від довжини і густини волосся), а повторно полірування треба буде робити лише через три-чотири місяці.Який результат? Як на мене, розкішний! Волосся пружне, шовковисте, блискуче, живе. І при цьому зберегло свою довжину!


2

Читати ще

Коментарі

Петрівна

Хочу! Куди звернутися?

р

Гарна Семенючка!

Галина

Записатись можна по телефону

Наташа

Молодчинка наша!!!Обов'язково

Олена

profi style - косметика

Квітка

Скільки коштує процера на

Квіточка

Де взяти номер? І що це за

Взагалі

то в нормальному салоні

Наташа

Вище вже була відповідь від

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter