Шкільна мода Луцька: реперський стиль, шкарпетки-«паль» та Біллі Айліш

18 Грудня 2019

Текст: Ірина ЄФІМЧУК

Фото: Софія ПУНДИК

Студія журналістики Луцької ЗОШ № 19

Всі, хто ріс в «гарячих 90-х», пам’ятають картаті червоні сорочки, чорні та яскраві блискучі лосіни, джинсові спідниці на ґудзиках та рожеві або фіолетові капрі… В той час мода була настільки одноманітною, що одягти щось абсолютно незвичайне могли лише найвідважніші підлітки. Сучасна ж молодь значно вільніша у стилі та смаках, тож кольоровим волоссям, оригінальним взуттям та яскравими аксесуарами вже нікого не здивуєш. Нинішні школярі – харизматичні, цікаві та зовсім не бояться експериментувати. Вони однаково цікаво вміють скомпонувати неповторні образи як з одягу відомих дизайнерів, так і з вбрання, придбаного на «секонді». Вони перестали буди сірою масою, кожен хоче мати своє «обличчя», свою індивідуальність. І це не може не викликати захоплення!

«Таблоїд Волині» розпочинає знайомити читачів із шкільною модою луцьких підлітків. Дивіться, пригадуйте свої шкільні речі та черпайте й собі «молоді» ідеї.

Також у нас відбувається голосування за героїв рубрики. Один із учасників «Вуличної моди» отримає приємний сюрприз від партнера онлайн-глянцю.

Віддати свій голос можна, вподобавши основну світлину, де образ зафіксовано повністю (Важливо! Будуть враховуватися голоси лише за перше фото!). Найяскравіший герой рубрики, за версією наших читачів, отримає подарунок. Голосувати можна до 24 жовтня (включно). Результати оголосимо 25 жовтня.

Стильна Юля

Чи слідкую я за модою? 50 на 50. Тобто так, хочеться одягатися стильно, але слідкувати за всім немає часу. І якщо в моду ввійде те, що мені не буде подобатись, я його носити не буду. Можу назвати багато знаменитих людей, які мене надихають. Одна з них Біллі Айліш.

Якщо чесно, я не фанат того щоб купувати речі за «скажені» гроші. Багато хто говорить, що головне, аби вони були оригінальними. Я вважаю, що можна купити крутий одяг на «секонді» недорого.

Я купила ці кросівки в магазині «Гостинець» на другому поверсі за 1500 гривень. Мама сказала: «Юля, якщо за 1500 значить вони тобі довше протримаються». Шкарпетки я купувала за 12 гривень в магазині «Єтаке». Штани – в магазині «Точка дешевих цін» за 390 грн. Куртка взагалі мамина, вона купила її в магазині «CROPP», вартість я не знаю, але з огляду на те, які там ціни, то, мабуть, гривень 600. Кофта з «секонда» за 20 гривень.Харизматичний Богданчик

Я вважаю слідкування за модою непотрібною тратою часу, тому що мода дуже мінлива: вона сьогодні така, а завтра вже абсолютно інша. І коли ти слідкуєш за нею і намагаєшся якось підтримувати ці тенденції, ти, по суті, «лягаєш» під певну систему. А в мене одне з постулатів мого житія – робити так, як вважаю я, одягатись так, як хочу я, а часто це аж ніяк не сходиться з тим, що зараз популярне серед цього «фешн світу» і моди. Тому ні, я абсолютно за модою не слідкую. З комфорту і краси я, швидше, оберу комфорт який естетично виглядає.

Насправді, знаменитих людей, які мене надихають, вистачає. Я займаюсь такою штучкою, реп називається, дуже популярний в народі. І якщо говорити про реп-сегмент, мене надихають персони, які піднялись просто із «низів». Вони були, по суті, ніким, а зараз стали популярними і реалізованими особистостями. Наприклад, Oxxxymiron, Pyrokinesis, Scriptonite, вони реально «із грязі в князі», скажімо так, піднялись. З акторів – Джоні Депп, я йому «респектую», кльовий чувак. Він не лише хороший актор, а ще й, як людина, приємний персонаж. Взагалі їх багато, не бачу сенсу їх усіх перелічувати, тому назвав невеликий ряд персон, якими захоплююсь.

Щодо одягу, який на мені зараз: кроси фірми «Baas» коштують 600 гривень. Шкарпетки – це «паль» якась, 12 гривень коштують, купував недавно тому і пам'ятаю. Ці штани я купував на сайті «AliExpress», в китайців замовив. Вони досить такі антуражні, стильні, правда є і мінуси, але я не жаліюсь, бо штани і правда дуже «чьоткі», коштують 600 грн. До речі, цю рубаху я купив на «секонді». Я переважно все купую на «секонді», просто сьогодні одягнений в тому, що купував у магазинах. «Секонд», мені здається, творить істинну моду, а все інше – це так, в доповнення. Я дивився бренд цієї сорочки, так ось, вона коштує 114 швейцарських франків, а це близько 2200 гривень. Але купив я її всього за 50 гривень.

Куртку я купував, до речі, не з васної волі, мене батько змусив. Вона коштує 500 гривень.


Розважлива Яна

Так, я слідкую за модою, але обираю те, що мені подобається. Між комфортом та красою Я все ж таки оберу красу. Конкретних відомих людей, які б мене надихали у виборі одягу та стилю, не маю.

Зараз на мені куртка «SINSAY» за 1000 гривень та спортивні штани з відомого магазину «HOUSE» вартістю близько 400 гривень.Оптимістичний Максим

Я дуже пильно слідкую за модою, проте між комфортом та красою я оберу комфорт. Знаменитостей, які могли б стати для мене прикладом для наслідування не назву, адже я не надихаюся людьми.

Зараз на мені куртка «eBay», кофта «eBay» та штани також «eBay».

Оригінальна Аліна

Якщо чесно, то за модою я не слідкую І радше оберу комфорт, ніж красу. Я не цікавлюсь людьми, підбираю стиль під себе , і мені просто не цікаво слідкувати за тим, як одягаються знаменитості.

Сьогодні на мені куртка «HOUSE» за 1300 гривень по знижці, світшот з «AliExpres» за 300 гривень та штани, напевно, з магазину «HOUSE» за 800 гривень. А ще шкарпетки за 100 гривень та кросівки неоригінальні «Adidas» за 1200 гривень.


18

Читати ще

Коментарі

Дуже анонімна дама*

Просто супер! Так тішить, коли школярі займаються в таких крутих гуртках. Молодці, студія журналістики ! Так тримати!

саша

алінка кльова!

Міла

Круті). Кучерявий хлопець - взагалі агонь))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter