Що робити, якщо задники кросівок прийшли у непридатність: покрокова інструкція

23 Вересня 2020

Всі ми добре розуміємо, що немає вічного взуття. Навіть якщо воно якісне і від відомих світових брендів – це не робить його невразливим. Кожному матеріалу властиво зношуватися. Сьогодні ми з вами поговоримо про таку проблему, як зношений задник. Розберемося, як можна відремонтувати його в домашніх умовах і чи слід це робити взагалі? Можливо, краще звернутися до професіоналів?

Як виявилося, дуже частою проблемою сучасних снікерхедів є саме задня частина взуття. Говорячи про задник, мається на увазі його внутрішня складова, яка найчастіше виконана з текстильних матеріалів, саме вона і приходить в непридатність. Ця проблема може проявитися в найрізноманітніших формах. Наприклад, порватися може безпосередньо сама тканина виробу, вилізти внутрішня підкладка або просто з'являться некомфортні відчуття в цій зоні. Як це виправити?

Перше, що потрібно зробити в разі, якщо у виробі утворилася вм'ятина або діра, так це зрізати усі нерівні краї виробу в області пошкодження. Дал, нам буде потрібний шматочок м'якої і тонкої тканини або шкіри. Вона нам буде потрібна для того, щоб перекрити всю поверхню, яка прийшла в непридатність. Як же тепер поєднати це все в одну велику композицію на взутті? Для цього ми з вами візьмемо взуттєвий клей і ретельно опрацюємо краї і решту поверхні матеріалу. Після цього треба прикласти тканину до задньої частини кросівка і приклеїти. І в кінці слід залишити взуття на кілька годин для того, щоб клей міг підсохнути. Існує також спосіб не просто проклейки виробу, а щільного прошиття. Звичайно, другий спосіб буде куди більш ефективним. Але для нього знадобитися і спеціальне машинне обладнання.

У разі, якщо ви переживаєте за збереження кросівок і вважаєте, що на самотужки якісний ремонт зробити вам не під силу, тоді сміливо звертайтеся в ремонт взуття. Саме там зможуть надати максимально професійний підхід до проблеми. Якщо ж модель врятувати не вдасться, тоді радимо під час придбання нової пари намагатися підбирати кросівки з міцним задником, які максимально фіксують стопу. Таких моделей досить багато в магазинах виробників фірмового взуття, можливо вам навіть вдасться «урвати» снікерси в період сезонних знижок і тим самим порадувати себе приємною покупкою.

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter