Красивий лайфхак: 5 скрабів для тіла, які можна приготувати вдома
Для того, аби доглядати за тілом, не обов'язково відвідувати салони краси
10 Грудня 2023
Успішно!
У луцькій студії краси Allure, що на Кравчука, 11в, 24 листопада відбулося одразу три майстер-класи.
У луцькій студії краси Allure, що на Кравчука, 11в, 24 листопада відбулося одразу три майстер-класи. Подія у форматі дружніх жіночих посиденьок за шампанським та цукерками, об’єднала актуальні теми з візажу, косметології та догляду за волоссям.
За словами організаторок, ідея влаштувати подібну зустріч виникла через потребу краще розуміти бажання клієнток, а також через намір поділитися з ними корисною інформацією щодо правильного догляду за зовнішністю в домашніх умовах.
Подія розпочалася майстер-класом з макіяжу від стилістки-візажистки Оксани Морозової. Про особливості денного макіяжу, етапи нанесення косметики та правильний підбір засобів гості салону дізналися на практичному прикладі: під час доповіді візажистка зробила денний макіяж одній з учасниць заходу.
«Зелену базу під макіяж використовуємо, якщо у вас висипання, акне чи червоні плями. Дівчатам з земляним тоном обличчя краще обирати рожеву чи персикову базу», – порадила візажистка, розповідаючи про перший етап створення мейкапу.
Фахівчиня рекомендує наносити тональний крем пензликами з синтетичного ворсу, а при виборі пудри звернути увагу на прозорі рисові засоби.
Для створенння денного макіяжу в домашніх умовах Оксана радить використовувати хайлайтер відтінку «шампань», адже він – найуніверсальніший.
Косметологиня Алла Монюк відкрила секрети правильного догляду за обличчям у зимовий період, розповіла, як визначити свій тип шкіри та показала, як зробити альгінантну маску в домашніх умовах.
«Якщо ви помічаєте відчуття стягнення після вмивання, подразнення, лущення, періодичну появу червоних плям, а нанесення крему та різних косметичних засобів викликають дискомфорт – у вас чутлива шкіра, – каже косметологиня. – Стан шкіри залежить не тільки від зовнішніх чинників, але і від внутрішніх. Взимку, наприклад, треба пити більше води та обмежити споживання кави та алкоголю. Також треба їсти більше овочів і фруктів та дотримуватися здорового режиму сну», – радить Алла.
В рамках майстер-класу косметологиня розповіла і про етапи догляду за обличчям.
«Перший етап – очищення. Для чутливої шкіри радять використовувати м’які гелі або пінки для умивання. Не можна користуватися гарячою водою, мочалками, відлущуючуми засобами – це травмує шкіру, – каже Алла. – Другий етап – тонізування‚ за допомогою якого ми забираємо залишки від очищувального засобу. Також тонізуючий засіб освіжає та відновлює pH шкіри. Третій етап – зволоження. Для чутливої шкіри обов’язково використовуйте гіпоалергенні креми, – зауважує косметологиня. – При виборі домашнього догляду рекомендую проконсультуватися з косметологом».
Перукарка Світлана Сіва радить змінювати засоби для догляду за волоссям залежно від сезону.
«Намагайтеся менше використовувати високі температури при укладанні волосся. При зимовому догляді не обмежуйтеся лише шампунем. Зверніть особливу увагу на маски: їх треба використовувати один-два рази на тиждень! Також чудовим доповненням до шампуню стане бальзам-ополіскувач для регулярного застосування», – каже фахівчиня.
Шампунь для глибокого очищення перукарка радить використовувати один-чотири рази на місяць, залежно від типу волосся, а також не забувати про спрей і термозахист – наносити їх перед кожним термічним укладанням.
«Щоб зупинити випадіння волосся під час морозів, обов‘язково носіть шапку або капюшон. Справа в тому що судинки, якими кров доходить до цибулинки, на холоді звужуються. Потім, коли ми заходимо в тепле приміщення, волосся "втрачає свідомість"», – пояснює Світлана.
Подія у салоні Allure завершилася теплими розмовами за кавою та смаколиками. Організаторки зауважують, що подібні заходи планують зробити регулярними, тож кожна лучанка матиме можливість долучитися до наступних зустрічей та дізнатися цікаву інформацію від спеціалісток б'юті-сфери.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].