Луцький тату-майстер розповів про стилі татуювання

06 Квітня 2017
Текст: тату-майстер Андрій ДОМАНСЬКИЙ

Дуже часто майстрам під час розмов з клієнтами доводиться чути приблизно таке: «Хочу таку тату, як на цій картинці, але трошки по-іншому». Говорячи іншими словами, клієнт хоче тату в тому ж самому стилі, але не розуміє, як правильно виразити це бажання. Тому ми вирішили створити лікбез по найбільш поширеним стилям татуювань. Не дякуйте :)

Дотворк. Це дуже цікавий стиль, який характеризується створенням точечних малюнків і високим рівнем деталізації. Виконується чорними та червоними фарбами. Як правило, такі татуювання створюються в середніх та великих об'ємах, маленькі тату в стилі Дотворк не матимуть сенсу.Графіка. Відрізняється технікою нанесення – навіть затемнення тіней буде наноситись короткими та дрібними рисками. Зокрема, зображення в стилі графіка чудово підходять для дівчат, які хочуть зробити акцент на сексуальності свого тіла.Чікано. Мексиканський стиль «поганих хлопців». Це зображення оголених дівчат, карт, стволів, регілійної символіки та всесвітньо відомого ковбойського капелюха. Татуювання носять викликаючий характер, в данному стилі розкриваються всі елементи кримінального світу.

Олд скул (Old school) та Нью скул (New school). Олд скул характеризується простою технікою виконання. Як правило, тату в даному стилі відрізняються яскравими фарбами та чіткими контурами. Нью скул відрізняється більш динамічним виконанням та широкоформатними об’ємами.
Японський стиль. Велком в світ чаруючих гейш, екзотичних рибок, гілочок сакури, різноманітних драконів та іншої атрибутики японського фольклору. Нео-Японія вже відрізняється більш чіткими контурами, яскравими контрастами кольорів та цікавими нестандартними зображеннями.Акварель. Це справжній вибух райдуги, виражений в романтичних зображеннях якихось предметів – це може бути як маяк в штормовому морі, так і зображення фіолетового мамонта.Треш-полька. Досить цікавий стиль, який майже завжди зображується двома кольорами: яскраво-червоним та чорним. Характерним являється нанесення ламаних ліній. Сюди входять зображення графічних елементів, газетних вирізок та портретів.

Біомеханіка та біоорганіка. Всі бачили фільм Термінатор-2, де головний герой до «усрачки» налякав Коннорів своєю оголеною металевою рукою? Біомеханіка – це приблизно те ж саме. На тіло наносятся натуралістичні зображення внутрішніх органів та тканин.Трайбл. В американських фільмах майже всі круті, «погані» хлопці носять тату в стилі трайбл. Це зображення вигадливих геометричних фігур виключно чорною фарбою. Частіше наносяться на шию, груди та плече.

Реалізм. Якщо ви вирішили обзавестися шикарним реалістично зображеним тигром чи назавжди помістити фотографічне зображення своєї матусі на грудній клітці – сміливо кажіть майстру, що ви хочете саме реалізм.Блекворк. Для цього стилю характерна правильна геометрія форм та багато чорної фарби, нанесеної на досить великі ділянки тіла одним полотном. Блекворк ідеально підходить для перекриття старих невдалих татуювань, особливо, якщо така таке тату було нанесено на пів руки чи під ноги, чи на іншу, досить масивну ділянку тіла.

Мінімалізм. Одна лаконічна пташечка за вухом, сердечко на зап'ястку чи 3 красномовні букви на статевому органі – це все мінімалізм. Мінімум об'єму, кольорів та правильна геометрія форм.

Орнаментал та Етніка. Назва говорить сама за себе – найчастіше в такому стилі зображують загадкові круги з промальовуванням епічного орнаменту зсередини. Досить часто за основу слугують древні тотеми та символіка давно не існуючих народів та племен.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter