Луцький майстер розповів, як вибрати зону та ескіз для тату

15 Травня 2017
Досить часто трапляються ситуації, коли людина підібрала собі бажаний ескіз для татуювання, але не знає, на якому місці тіла вона б хотіла його бачити. Також нерідко буває так, що зона давно вибрана, але клієнт не знає, яке татуювання підібрати. Вибір тату та місця – непроста справа, адже це не одноразова «перебивачка», якою можна натішитись та легко змити, татуювання ж лишається на все життя.

Відомий луцький тату-майстер Андрій Доманський розповів, як правильно обрати зону для татуювання та ескіз малюнку, аби він виглядав гарно та стильно:

«Давайте розглянемо основні правила нанесення та підбору татуювань.

Спина. На спину можна наносити практично будь-які зображення, адже ця ділянка тіла практично не деформується з часом. Кажучи іншими словами, якщо ви через …надцять років раптово прибавите у вазі на 35 кг, на якості тату, нанесеного на всю спину, це ніяк не відобразиться. Особливо гарно будуть виглядати симетричні тату, а також татуювання, нанесені по лінії хребта.
Груди. Необхідно пам'ятати, що підібраний ескіз повинен вигідно підкреслювати форму грудей, що особливо актуально для дівчат. Досить цікаво виглядають зображення, нанесені під грудьми, на ребрах, з додаванням графічних орнаментів. Однак варто зупинити свій вибір на зображеннях, повернутих в профіль, оскільки анфас при деяких положеннях тіла буде виглядати безглуздо, і навіть смішно. Також важливе значення має симетрія (цього правила можна не дотримуватись, якщо зображення плавно переходить вниз).
Руки та ноги. На руках краще не наносити рівні круги, особливо, якщо таке зображення має досить великі об'єми. Справа в тому, що такі ескізи будуть наноситись по колу, навколо руки, тому у випадку з рівними круглими формами це буде мати не зовсім вдалий вигляд. Краще вибирати злегка витягнуті зображення, які будуть підкреслювати форму рук. Та ж сама історія з нижніми кінцівками – варто утриматись від об'ємних шаровидних форм.

Кисті рук та долоні. Не варто наносити татуювання на ці ділянки тіла, оскільки це не тільки негарно, але й непрактично – ці ділянки тіла найчастіше взаємодіють з різною рідиною, до того ж шкіра на таких ділянках швидко регенерує, і ваше татуювання вже через декілька місяців втратить свою форму та вигляд. Також це стосується ступнів ніг.

Не варто займатись плагіатом – якщо ви побачили ніжне, акварельне зображення сакури на тендітній дівчині, то не факт, що воно так само гарно буде виглядати на ваших перекачаних грудях. Як правило, одні і ті ж зображення на спортивних та на худих, анорексичних фігурах виглядають зовсім по-різному», – радить Андрій Доманський.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter