Луцькі моделі відкривали покази всесвітньовідомих дизайнерів

08 Вересня 2016
Луцькі моделі взяли участь у модному показі дизайнерів з усього світу, який відбувся в рамках «Mersedes-Benz Fashion Days» у Києві. Красуні модельного агентства «MZM Models» презентували колекції одягу у столичному виставковому центрі «Парковий».

Про це пише інтернет-видання «Волинь24».

Оригінальне вбрання сезону літо-осінь 2017 представляли дизайнери з різних країн світу. Лучанки брали участь у багатьох показах і навіть відкривали та закривали покази, що вважається дуже престижним.
«Приємно, що дизайнери, які працювали з нашими дівчатами минулих сезонів, не просто впізнавали їх і запрошували знову попрацювати, а навіть пам’ятали їхні імена. Також приємно здивувало, що дизайнера з Одеси Вікторія Пахтусова відібрала для показу лише дівчат з нашої агенції. Каже, їй настільки сподобалася їхня презентація, що навіть не знайомилася з іншими моделями», – розповідає директорка «MZM Models» Марина Занюк.

До слова, лучанки не розчарували модельєра, адже після показу речами від Пахтусової свій гардероб поповнила вокалістка гурту «НеАнгели» Вікторія, а також одна із «ангелів» «Victoria’s Secret», які є найвідомішими моделями світу.
Лучанки також брали участь у показах популярних українських брендів Theo, Andreeva, Anna K, Chakshyn, грузинського бренду Anouki, вірменських – Shushanта Vahan Khachatryan.

«Працювали на днях моди як наші відомі моделі – Катерина Собуцька, Катерина Федорчук, так і дівчатка, які брали участь в показах вперше – Дарія Забокрицька, Неля Гловацька. Багато фотографій наших моделей із показів потрапили в інтернет-видання «Vogue» – італійське і російське, та «L'Officiel», – розповіла Марина Занюк.
Визнанням для луцьких красунь став той факт, що вони брали участь у показі колекції одягу вірменського дизайнера Vahan Khachatryan, який працює ексклюзивно зі столичним модельним агентством. Чудові виступи дівчат на попередніх показах високо оцінили і сам модельєр, і представники київської агенції. Це рідкісний випадок, коли дизайнер має ексклюзивний контракт з одним агентством, а воно запрошує інше до співпраці.

Не обійшлося на заході і без несподіванок. Під час одного з показів, у якому брали участь луцькі моделі, оголосили про пожежу і попросили покинути приміщення. Однак, як виявилося, пожежі не було, просто у сусідньому приміщенні, де йде ремонт, пилюка потрапила на дроти, а система сигналізації спрацювала. Показ, який уже практично завершувавсяя, починали знову.

Серед гостей модних показів були дві моделі «Victoria's Secret».

0

Читати ще

Коментарі

Crazy

і всі однакові... що за мода?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter