Луцькі дизайнери представлять колекцію одягу на фестивалі Країна Мрій

17 Червня 2015
Луцькі дизайнери з "Едельвіки" представлять колекцію етноодягу на фестивалі Країна Мрій, що відбудеться 20-21 червня в с. Пирогів (Національний музей народної архітектури та побуту України), що на Київщині.

Фестиваль «Країна мрій» вже вп’яте запросить українських дизайнерів до участі у проекті «Етно-fashion». Ukrainian Fashion Week щороку, за ініціативи засновника фестивалю «Країна мрій» Олега Скрипки, представляє покази колекцій брендів, що працюють в етностилі.

Етнічний фестиваль «Країна мрій» – це музичне фольклорне дійство, що проходить у форматі народного гуляння-ярмарку з вечірніми подіями на головній сцені: концертами відомих музикантів, українських фольклорних ансамблів, виконавців етнічної музики. Щорічна фестивальна програма складається з концертних виступів запрошених українських та іноземних колективів, книжкового ярмарку, літературної сцени, виставок народного малярства, інтерактивних етнічних майданчиків для дітей, ярмарків народних майстрів і, вже традиційного, fashion-show етнічних колекцій.

Цьогоріч фестиваль відбудеться у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові. У рамках проекту «Етно-fashion», окрім дизайнерських показів, гості фестивалю зможуть відвідати шоу-рум із представленими етноколекціями, що працюватиме на території парку 20-21 червня.

20 червня о 16:00 на майданчику ЕТНО-fashion відбудуться покази етнічних колекцій: Iryna DIL’, Kostelni, SVITLO, LARA KIM, ЗЕРНО, Едельвіка, бутік-ательє «ОТАМАН».

"Вперше на ЕТНО-fashion ЕДЕЛЬВІКА представить колекцію сучасного жіночого одягу в етностилі з натуральних тканин. ЕДЕЛЬВІКА не тільки виготовляє жіночий та дитячий одяг, але й різноманітні тканини, домашній текстиль у національному та класичному стилі з матеріалів власного виробництва, пропонує асортимент вишиванок та інше. На сьогодні компанія співпрацює з найбільшими мережами гіпермакетів України та іншими вітчизняними підприємствами", - повідомляє сайт Ukrainian Fashion Week.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter