​Луцька модельна агенція відгуляла закриту вечірку

26 Грудня 2017
Луцька агенція «MZM Models» влаштувала показ колекцій волинських дизайнерів та популярних брендів на закритій вечірці в галереї сучасного мистецтва «Арт-кафедра».Очільниця агенції Марина Занюк розповіла, що такий формат показу – це спроба зібрати в одному творчому просторі як моделей із досвідом, так і тих, хто робить лише перші кроки на подіумі.

В арт-галереї зібралися батьки, родичі та друзі вихованок модельної школи «MZM Models», аби побачити їх у новому амплуа та підтримати.

«Рада вітати вас усіх на нашому святі, на дебюті деяких дівчат. Дехто із них вже має модельний досвід, дехто вперше буде показувати те, чого навчився у нашій школі. Дякую вам, що довіряєте нам ваших діток, це найцінніше!», – зазначила на початку свята Марина Занюк.

Протягом вечора моделі дефілювали в одязі від «Аlfonso kids», «Edelvika», «Іntention», «Вишиваю щастя», «MANO Look», «HOKA».

На моделей та глядачів чекало не лише дефіле, а й чимало веселих розваг та цікавих змагань. До того ж, ніхто не залишився без приємних пам’ятних подарунків та світлин із тематичної святкової фотозони.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter