Де й за скільки в Луцьку «зробити нігті»

24 Липня 2015
Руки можуть розповісти про людину багато фактів та деталей із біографії. І якщо ворожки читають людські руки по лініях та вигинах, то в працівників салонів краси у пріоритеті відсутність зайвої кутикули.

Жіноча краса не обмежується доглядом за обличчям та фігурою. Не даремно манікюр та педикюр – одні з найпопулярніших процедур в салонах краси. Для рубрики «ШОПІНГ» «Таблоїд Волині» пошукав, де та за скільки у Луцьку можна зробити манікюр та педикюр.

З самого початку манікюр передбачав догляд за нігтями, шкірою рук і профілактику від різноманітних шкірних захворювань. Зараз же це – ціла система догляду за руками. Зазвичай луцькі салони краси пропонують своїм клієнтам європейський, класичний та апаратний манікюр. При європейському манікюрі кутикулу не обрізають, її відсувають апельсиновими паличками. При класичному манікюрі кутикулу обрізають за допомогою спеціальних щипчиків або ножичками. Апаратний манікюр передбачає шліфування нігтів та кутикули машинкою.


У салоні краси «Казка» апаратний та класичний манікюр вартує 100 гривень. Фахівці радять робити апаратний манікюр не рідше одного разу в місяць для підтримання позитивного результату. Покриття нігтів лаком тут коштує 40-70 гривень, лікувальним – 40, а зняття лаку – 15 гривень.

Покриття гель-лаком вартує 200 гривень, його зняття – 40 гривень, а спилювання – 60. Художній розпис обійдеться в суму від 30 до 100 гривень, а декорування з використанням блискіток, наклейок та фольги коштуватиме від 10 до 100 гривень. Ще тут можна замовити таку послугу, як парафінотерапія. Обійдеться таке задоволення в 100-140 гривень.


Нарощення нігтів гелем вартує 100-450 гривень, акрилом – 200-450 гривень. Класичний педикюр обійдеться у 210 гривень, апаратний – у 250. На покриття лаками та гель-лаками розцінки приблизно ті ж, що й на манікюр.

«Експрес манікюр», його в Луцьку можна зробити в ЦУМі, «ПортCity» та ТЦ «Варшавський». Класичний манікюр тут коштує 55 гривень, покриття гель-лаком – 100-120 гривень. Укріплення нігтів гелем обійдеться у 100-239 гривень, а нарощення нігтів вартуватиме 259-299 гривень. З акрилом «Експрес манікюр» не працює.


У студії краси «Venus» європейський манікюр коштує 30 гривень, звичайний – 40 гривень, апаратний обійдеться в 50 гривень. Покриття гель-лаком коштує 100 гривень, французький манікюр вам зроблять за 120 гривень. Якщо ж вирішите зробити декорування, то манікюр вартуватиме дорожче, все залежить від довжини нігтя та від складності малюнку. Педикюр в салоні не роблять.


Салон краси «Візаж» класичний манікюр пропонує за 50 гривень, покриття гель-лаком тут коштує 70 гривень, а педикюр – 150 гривень.


Мережа салонів краси «Наталка» за класичний манікюр бере 45 гривень. Манікюр та покриття гель-лаком тут вартуватиме 100-120 гривень. Педикюр пальців вартуватиме 70 гривень, а всієї ступні – 130.

В салоні краси «Леді» манікюр та покриття гель-лаком вам обійдеться у 65-80 гривень. Педикюр всієї ступні та покриття гель-лаком коштує 130 гривень. Проте ціни можуть різнитись, адже кожен майстер встановлює свою ціну.


Якщо ж робити манікюр та педикюр, викликаючи майстра додому, то ціни, зазвичай, нижчі, ніж в салонах. «По блату» класичний манікюр можна зробити за 40 гривень, а покриття гель-лаком обійдеться в 50-70 гривень. Педикюр коштуватиме 50-80 гривень.


Автор: Катерина УСТИМЧУК
2

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Головне,перш за все треба

Наталі

а краще мати свої інструменти

Луцьк

А в перукарні Бароко роблять

Лисичка

Ціни скрізь майже однакові +

Альона

Знайти хорошого майстра

Анонім

Де і за скільки краще собі

Анонім

Салон краси"Грація"по

Лєна

"Експрес манікюр" не

Зоя

Експрес манікюр в Порті - це

Наталія

На вході в ЕКСПРЕС МАНІКЮР в

Ірис

Відвідувала перукарню "Ірис"

даша

де можна зробити нормальну

Олег син манікюрниці

Привіт усім!

Ярослава

Де можна зробити медичний

Alina

Де зробити корекцію

Йклмн

З часом більшість манікюрниць

Анонім

а ще вони люблять

Ірина

Де модна наростити нігті
і скільки це коштуюює?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter