Бізнес, благодійність, кардинальні зміни: учасниці унікального реаліті-шоу розповіли про свої результати. ФОТО

29 Серпня 2018

Протягом місяця семеро лучанок різного віку, з різними цілями та життєвим досвідом проходили інтенсивний трансформаційний курс, орієнтований на всебічний розвиток та покращення власного життя у всіх його аспектах.

Про підсумки і результати реаліті-шоу «Пігмаліон 3його учасниці та організаторки розповіли під час прес-конференції у центрі іноземних мов «Мандарин».

Авторами ідеї та організаторами цього унікального заходу виступили бізнес-тренер та коуч Людмила Пенцак і засновниця міжнародного лінгвокоучингового центру «Мандарин» Юлія Яковлюк. Дві чудові жінки, які досягли значних успіхів у житті та професії, тепер з радістю допомагають тим, хто знаходиться на початку здійснення своїх життєвих мрій.

У рамках проекту учасниці отримали можливість поспілкуватися з відомими та успішними людьми, завести нові знайомства, отримати корисні поради від професіоналів з різноманітних галузей та взяти участь у численних тренінгах та майстер-класах.

На фінальній прес-конференції дівчата ділилися враженнями та розповідали, як змінилося їхнє життя після 30-денного інтенсиву.

Головною інтригою зустрічі було оголошення переможниці проекту. Нею стала Антоніна Романюк. Дівчина з математичною освітою прийшла на шоу з метою реалізації власного проекту. Після участі у трансформаційній програмі Антоніна здійснила перші кроки у створенні власного центру інтелектуального розвитку «Піфагорові штани».

«Я давно мріяла про свою школу математики, і «Пігмаліон» дав мені поштовх для реалізації цього задуму», - ділиться учасниця, яка отримала головний приз – сертифікат на 10 000 гривень.

«Пігмаліон 3D» допомагав дівчатам не тільки розвинути життєві перспективи, але і подолати психологічні труднощі. Про свої кардинальні внутрішні зміни розповідає Анастасія Цай:

«Пам’ятаю той день, коли я прийшла на кастинг. Була дуже схвильована та налякана. Але ні одного дня не пошкодувала, що потрапила у проект. Після нього все в житті почало налагоджуватись. Я стала більш цілеспрямованою. Звільнилася з роботи, яка мені не подобалась. Тепер знаю, чим насправді хочу займатися та маю чіткі плани на майбутнє. Мені завжди подобався візаж. Зараз я починаю робити успіхи в цій справі і відчуваю, що рухаюсь в правильному напрямку. Зміни почались і в особистому житті: я зустріла хлопця, з яким мені дуже добре.

До участі у проекті я знаходилась у стані глибокої депресії. Хоча я не стала переможницею, внутрішні зміни, які відбулися зі мною під час тренінгів, вважаю своєю особистою перемогою. Зараз я дякую Богу, що потрапила на цей проект».


Завдяки «Пігмаліон 3D» значних успіхів у найважливішій справі свого життя досягла Іванна Соха. Її проект «Кольорова капустинка», адресований дітям з особливими потребами та їхнім батькам, обіцяє стати унікальним явищем для Луцька. Її організація вже заявила про себе під час нещодавнього святкування Дня Незалежності. Тепер всі сили жінка спрямовує на розвиток та розширення проекту.

«Мрія нашої організації - створення ресурсного центру. Це буде місце, в якому надаватиметься психологічна та моральна допомога батькам. Також у центрі працюватимуть спеціалісти, які будуть приділяти належну увагу кожній дитині та займатися з нею. Будь-яка мати зможе спокійно залишити свою дитину з нами хоча б на декілька годин і зайнятись важливими справами. У нас вже розплановано багато цікавих подій. Тож слідкуйте за нашою сторінкою на Facebook», - каже вона.

Зі словами безмежної вдячності звернулася до організаторок проекту Вікторія Шупічук: «Дівчата, які організували проект, не просто зробили шоу. Вони багато вклали в кожну з нас. Хотілося б вчергове подякувати їм за це. Такий проект – щось зовсім нове і дуже цікаве для Луцька. Щиро радію досягненням своїх подруг по проекту. Завдяки «Пігмаліону» я багато чого привнесла в своє життя: стала більше читати, змінила спосіб життя, менше стала сидіти в соцмережах».

Також на всіх, кого зацікавив проект «Пігмаліон 3D», чекає приємна новина. Проаналізувавши свій перший досвід і врахувавши його плюси та мінуси, організатори реаліті-шоу запускають другий сезон «Пігмаліон 3D» вже цієї осені! Оновлена програма, яка стартує 1 жовтня, триватиме протягом насичених 22 днів.

«Особливість майбутнього реаліті-шоу полягає у тому, що він буде повністю сфокусований на реалізації власних проектів кожної з учасниць», - повідомляє Людмила Пенцак. Організатори зазначають, що на програму потраплять дівчата, які чітко сформулювали ідеї власних проектів і мають серйозні наміри щодо їхнього втілення.

Інтенсивний курс передбачає, що учасниці почнуть реалізовувати свої задуми ще до закінчення шоу. Спеціально для цього організатори залучають до програми експерта з управління проектами.

Отже, якщо ви сумлінна, цілеспрямована та готова до будь-яких змін заради досягнення мети – у вас є всі шанси стати однією з десяти учасниць унікального проекту.

Зареєструватись на відбір до участі у другому сезоні «Пігмаліон 3D» та отримати більше корисної інформації можна за посиланням.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter