7 цікавих фактів з історії бренду Mango

18 Вересня 2020

Бренд Mango давно славиться на весь світ. Його назву хоч раз у житті чула кожна друга людина на планеті, а більше третини купували вироби в магазині.

Усього можна назвати сім унікальних свідчень про Mango.

Casual – це від Mango

Перший факт – усі вироби виготовлені в стилі casual. Одяг простий, лаконічний, створений для активних і цілеспрямованих людей. Слід зазначити, бренд не робить акцент на певних лінійках, в асортименті представлені:

• діловий офісний одяг;
• спортивні та напівспортивні костюми;
• спідниці;
• повсякденне просте вбрання для літа;
• теплий осінній та зимовий одяг.

Якщо придивитися, Mango дотримується впізнаваного стилю завжди. У колекціях немає зухвало коротких спідниць, вульгарних вирізів декольте – усе просто й зі смаком. Купувати одяг безпечно та вигідно в період всесвітньої пандемії на Kasta.ua.

Коріння з Туреччини

Друге свідчення про бренд «Манго» полягає в тому, що засновниками компанії стали два брати-турки – Ісаак і Наман Андіки. Вони ще підлітками приїхали жити у спекотну Іспанію і 1984 року відкрили маленький магазинчик у Барселоні з продажу жіночого одягу.

Брати розробляли та виготовляли унікальний на той час одяг. Мода в Іспанії була ще мало розвинена, а тому творіння просунутих турків не залишили байдужими іспанок. Незабаром масштаби продажів збільшувалися, допомагаючи бренду розвиватися стрімкими темпами.

Назва – не випадковість

Третя дивна цікавинка – це те, що бренд Mango був дійсно названий, так би мовити, на честь фрукта.

Брати Андіки шукали для своєї марки одягу дуже звучну, цікаву та приємну назву. Їм хотілося, щоб, виголошуючи її, у людей виникали приємні асоціації. На Філіппінах брати спробували дивний фрукт манго й відразу зрозуміли, що це слово – саме те.

Три кити – Іспанія, Португалія, Китай

Четвертий факт – нетиповий спосіб розширення виробництва. Ще 20 років тому був відмічений стрибок популярності бренду Mango, і водночас потрібно було пропорційно збільшувати виробництво. Грошей для цього у братів Андіків було не дуже багато, тому вони вирішили зробити ось що. Вони «захопили» своїми магазинчиками всю сонячну Іспанію, потім Португалію. Після вже в Китаї була відкрита невелика фабрика з виробництва жіночого одягу.

Інтернет як поштовх до світової слави й визнання

П'яте свідчення про «Манго» – це нова ера інтернету як провідника в майбутнє. Як тільки з'явилася всесвітня мережа, засновники бренду відразу створили свій офіційний сайт, а потім інтернет-крамницю. Це допомогло вже за 5 років вийти на світовий ринок.

Конкурентів немає

Шостий факт дивує тим, що в бренду одягу «Манго» ніде у світі дійсно немає прямих конкурентів. Перенасичений модним одягом ринок не зміг затьмарити впізнаваний стиль бренду навіть у 2020 році!

Старт чоловічої лінійки одягу в Іспанії

Сьомий факт про бренд «Манго» – це запуск чоловічої колекції одягу, настільки очікуваної та бажаної модниками. Вироби мають підвищений попит у Барселоні та на всій території Іспанії; відмічена неабияка цікавість у Португалії.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter