Змагання та конкурси на «Волинській Січі»: серед джур Волині визначили кращих. ФОТО

25 Квітня 2021

23 квітня на базі ГО «Волинська Січ» (с.Городилець Ковельська ТГ) ЦНПВТК влаштував Обласні змагання «Волинська Січ».

200 учасників з різних районів Волині, 20 команд-роїв Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл («Джура») змагалися в п’яти конкурсах, зокрема воєнізованій та туристській смузі перешкод, інтелектуальній грі «Відун», інтелектуально-творчому змаганні «Пластун» та креативному конкурсі «Презентація рою». В рамках змагань всі учасники також мали можливість взяти участь в різноманітних майстеркласах.

На змаганнях панувала атмосфера підтримки, перемоги й навчання, боротьби не тільки за себе, а в першу чергу за свій рій.

Туристська смуга перешкод була досить цікавою та складалася з 6 етапів: подолання заболоченої місцевості по жердинах та по купинах, транспортування умовно потерпілого на ношах, паралельні мотузки, павутинка та маятник горизонтальний. В цьому конкурсі найкращий результат показали рій «Молода січ», Гіркополонківського ліцею Боратинської сільської ради.

В інтелектуальній грі «Відун», 2 пари від кожної команди у письмовій формі мали дати відповіді на 10 запитань з історії України. Найрозумнішими виявилися рій «Юні патріоти» Люблинецького ліцею Волинської обласної ради.

А найкреативніше представили свій рій та перемогли в конкурсі ОЗО «НВК» ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок с. Заброди.

На воєнізованій смузі перешкод учасники команди по черзі долали етапи, зокрема: піраміда, лабіринт, яма, ламаний місток, висока стінка, килим, мала стінка, тунель, мініпаркур, купини. Тут найспритнішими виявилися учасники рою «Волинські яструби» з Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

В інтелектуально-творчому змаганні «Пластун» команда на старті отримувала карту спортивного орієнтування з позначеними контрольними пунктами, які потрібно було віднайти якнайшвидше та отримати найбільшу кількість балів. Тут найспритнішими виявилися рій «Отамани» Куклинського ліцею, Маневицької селищної ради.

Як зазначають самі учасники змагань, надзвичайно цікавими видалися майстеркласи, адже там були й «Стрільба з лука» від Луцького стрілецького клубу «Луцькі Соколи», і «Розбирання та збирання АК-47» та, звісно, «Таборування».

До майстеркласів були також долучені ГО «Козацьке стрілецьке братство», Волинській обласний військовий комісаріат, ГО «Правильний простір ВАТРА», Військова частина 1142 Національної гвардії України та Центр національно-патріотичного виховання «Волинська Січ»

Організатор змагань – Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради (ЦНПВТК).

Обласні змагання «Волинська Січ» проводяться з метою удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в області; формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, виховання громадян-патріотів; виховання високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства; популяризація серед молоді Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), пропаганда і популяризація серед молоді здорового способу життя.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter