Волиняни вдруге принизили киян

11 Січня 2016
І у повторному поєдинку першого кола Кубка України з баскетболу БК «Волиньбаскет» у СК «Меридіан» розгромив київський аматорський БК «Сервіс-Майстер».

Перша чверть завершилася перевагою гостей в дев'ять очок – 13:22. Однак, початок другої десятихвилинки ознаменувався ривком лучан 9:0 після чого наставник «Сервіс-Мастера» взяв тайм-аут. Велика кількість помилок у кидках господарів не дозволила їм підтягнутися до суперників після першої половини матчу – 18:42. Друга частина матчу не змінила становища на паркеті, і лучани святкували перемогу 88:52.

Варто зазначити, що перша зустріч цих команд завершилася з результатом 105:53 на користь «Волині». У першому чвертьфінальному матчі Кубка України, який відбудеться 13 січня, гравці «Волиньбаскет» прийматимуть одного з лідерів «Суперліги Фаворит Спорт» – київське «Динамо».