Волинська спортсменка зупинилася за крок до фіналу Олімпійських ігор

17 Серпня 2016
Волинська спортсменка Марія Повх вийшла в півфінал Олімпійських ігор в байдарці-одиночці.

Та у півфінальному заїзді показала лише шостий результат, про це повідомляє Хsport.

Українська байдарочниця Марія Повх вийшла в півфінал Олімпійських ігор в змаганнях на байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів. У попередньому заїзді українка показала час 1: 54,247 хвилини. Проте вона не зуміла ввійти в фінал Олімпійських ігор. У півфінальному заїзді українка показала шостий результат - 2: 00,714 хв.

Переможницею заїзду стала представниця Білорусі Марина Литвинчук, яка показала час 1: 55,641 хв. Також до фіналу пробилася новозеландська олімпійська чемпіонка Ріо в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів Лиса Керрінгтон, яка відстала від переможниці на 0,5 секунди.