Волинські красені-спортсмени показали «клас» у Парижі

05 Липня 2022

Троє волинських веслувальників показали «»клас» на змаганнях у Франції, здобувши «золоті», «срібні» та «бронзові» нагороди.

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради, пише ІА «Конкурент».

«2-3 липня Париж приймав відкритий турнір з академічного веслування "PARA-ROWING REGATTA TO PARIS”. У складі збірної команди України виступали ковельчани – Станіслав Самолюк та Дмитро Герез», – повідомляє Ковельська мерія.

Спортсмени змагались на веслувальному каналі, який прийматиме заїзди на Олімпійських та Паралімпійських іграх у 2024 році.

Таким чином, за підсумками першого дня змагань Станіслав завоював «золото», а Дмитро – «бронзу».

Пізніше, Дмитро Герез разом із лучанином Андрієм Сивихом стали срібними призерами у запливі двійці без стернового (Pr3 m2-), втім, лише на 0,3 секунди, поступились господарям змагань – французам.