Успішно!

Волинська борчиня стала чемпіонкою Європи. ФОТО

21-річна волинянка Анастасія Алпєєва стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби до 23 років

21-річна волинянка Анастасія Алпєєва стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби до 23 років. Змагання відбулися 16 березня у румунському Бухаресті.

Про це повідомили на сайті Волинської ОВА.

У обласному центрі Волині привітали борчиню та її тренера з перемогою. Зокрема, заступник очільника ОДА Юрій Гупало вручив Анастасії Подяку голови облдержадміністрації. Також іменною подякою відзначив Заслуженого тренера України з вільної боротьби, багаторічного наставника чемпіонки – Івана Палія.

«Дякую за вашу постійну роботу, якою ви прославляєте Україну та Волинь у всьому світі. Щиро зичу нових звершень та незліченних перемог у всіх сферах вашого життя», – зазначив Юрій Гупало.  

Водночас перший заступник голови облради Юрій Поліщук вручив обласну нагороду керівнику ТОВ «П’ятидні» Валерію Діброві. Він надає постійну фінансову підтримку волинським спортсменам, серед яких і Анастасія Алпєєва.

До слова, підприємець спільно з директором Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрієм Авраменком підготували цінні подарунки борчині та її наставнику.

 

Додати новий коментар